Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szoktatok puszit adni a...

Szoktatok puszit adni a macskának?

Figyelt kérdés
Én régebben bolondnak néztem azokat, akik puszit adnak egy állatnak. Amióta megvan a cicám, egyre többször fordul elő, hogy mondjuk hazaérek, szalad hozzám, felkapom és adok egy puszit a kis fejére. Ti hogy vagytok ezzel?
2010. jan. 29. 23:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%

Ne haragudj:én nem szeretek a cicáknak puszit adni:C


Pedig hatalmas nagy állatbarát vagyok!!Van 3 kutyunk a nappaliban,két mentett cica a fürdőben,és a görényem meg a szobámban....mindegyiknek adok puszit(ami csóóóók) kivéve a cicáknak:)

2010. jan. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is furcsálltam régen, ha valaki puszit adott az állatainak. De lett egy cicám, akinél késztetést éreztem, hogy puszit nyomjak az aranyos kis kobakjára, és már semmi furcsát vagy kivetnivalót nem találok ebben. :)
2010. jan. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
12%
Igen, szoktam a fenekére, de néha kis szoktam nyalni neki!
2010. jan. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
11%
mármint a seggét
2010. jan. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak: Akkor ezek szerint nem mindenki ugyanúgy és ugyanabban az esetben érzi a késztetést, de azért érzi! :-)

2. válaszolónak: De jó! Más is van ezzel így. Köszi, hogy leírtad! (Először azt hittem, én írtam magamnak választ...)

2010. jan. 30. 00:04
 6/26 anonim válasza:
86%
én szoktam:Dés sztem semmi küli nincs benne.
2010. jan. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Seggnyalós válaszolónak: Gusztus dolga! én almot veszek neki...
2010. jan. 30. 00:05
 8/26 anonim válasza:
100%
Én is szoktam. Bár nálunk leginkább az orrunk összedörgölése az "igazi" puszi. :)
2010. jan. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
egyfolytába puszilgatom ha a közelembe van.. imádom :)
2010. jan. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen én is szoktam, mind a kettő macskámnak. Nem értem egyes embereknek mit kell itt gúnyolódni (3. válaszoló). A macska egy nagyon tiszta állat, és tényleg szeretni való. Én az a hiedelmet se szeretem, hogy a kutya a leghűségesebb állat. Hisz gondoljunk csak bele. Ha nem tartanánk pórázon, csak egyszer kóboroljon, kevés esélye van, hogy viszont látjuk. A macska viszont van olyan hűséges, hogy mindig vissza jön.

Bocsi, hogy így kitörtem, csak az ilyen embereket annyira utálom.

2010. jan. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!