Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vérdíjat kitűzni egy macska...

Vérdíjat kitűzni egy macska fejére?

Figyelt kérdés
A szomszédom galambokat tenyészt, és meggyőződése, hogy az én cicám hordja el a fiókákat. Ez nem lehet így, egy tollat nem találtam soha a kertben, náluk viszont van nyest. Most teledobálta szórólappal a levelesládákat, hogy 5.000,- Ft-ot ad annak, aki kinyírja a cicámat. Szerintetek mit tegyek? Nem merem megverni, mert egyszer már előfordult.
2010. máj. 27. 17:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Szadista állat. Jelentsd fel.
2010. máj. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szólj neki,hogy feljelented! Milyen dolog már ez,hogy megakarja öletni a macskádat 5 ezer forintért? Ez az ember nem normális!
2010. máj. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát de egy nemnormális alak :O Én elbeszélgetnék vele a helyedben...


Mindenesetre vigyázz a macskádra mostanában:S

2010. máj. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
beviszed a szórólapokat a rendőrségre és feljelented...a macskát meg zárd el, nehogy valami agyatlan bántsa...az idióta szomszédod meg zárja be a galambokat és riassza el a menyéteket meg patkányokat
2010. máj. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Tartsd a macskád a házban. Ahhoz nem kell látni a tollakat hogy ő is simán megfoghassa.
2010. máj. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Meny be a polgármesteribe, és kérdezd meg hogy kihez fordulhatsz.Azt hiszem a jegyzőhöz, de nem biztos.

Minden estere ne te próbáld meg erővel elintézni.Addig viszont próbáld védeni a cicádat.

2010. máj. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés ez a galambos egy régebbi folytatása? A szomszéd, aki pénzt kér , mert a macskád állítólag elkapja?

Feljelenteni zsarolás miatt, feljelenteni az Apehnél, és pluszban az állatmegölésére buzdít.

hogy tartsd a cicát bent a házba, egyelőre. Valahogy bizonyítanod kellene, hogy nem a te macskád a bűnös.

(bár a jog szerint neki kell bebizonyítania, hogy a macskád volt)

2010. máj. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehetetlen így bebizonyítani ha nem kapják rajta,én feljelenteném,és ha a rendőrség nem zárná börtönbe akkor kivégezném és megetetném a galambjaival a maradványait.
2010. máj. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen, azt is én tettem fel. Azóta sem csitultak a kedélyek, ez egy idióta, utálja mindenki az utcában. A szomszédok szóltak nekem a szórólapról is. Nagyon tehetetlennek érzem magam, nem igazából bízom ilyen "súlytalan" ügyben a feljelentésben sem.
2010. máj. 27. 17:42
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
szóval, ha pereskednétek akkor neki kellene bebizonyítania, hogy a macskád volt. Mutasson fényképes felvételeket, és videó felvételt. Ha nem tud akkor meg kussoljon. Félre értés ne essék én sajnálom a galambokat is, nagy valószínűsséggel valami más ragadozó lehet.
2010. máj. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!