Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet valami baja a Neocitrant...

Lehet valami baja a Neocitrantól a cicának?

Figyelt kérdés

8 hónapos és kb 3 napja rosszabbul van, köhög meg furán veszi a levegőt, kis tesóm tegnap a neocitranból(felnőtt!) adott neki egy teáskanálnyit a tejébe

A cica ma nem evett semmit, pedig elég jó étvágya volt ezelőtt, most pihen a melegben, aggódom érte, mert állatorvoshoz nem tudom elvinni


2011. nov. 16. 16:26
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Benti és kinti is, szokott bent lenni elég sűrűn, főleg ilyen hidegben..de múltkor pl éjszaka a fánál aludt:/ lehet akkor fázott meg:(
2011. nov. 16. 17:04
 12/24 anonim ***** válasza:

Szerintem is megfázott, hirtelen jött a hideg:)Próbálj neki esetleg meleg levest adni, tarts melegen, be is takarhatod. Pihentesd egy pár napig. de ha jövőhétre nem javul, csak el kellene valahogy jutni dokihoz:(

Jobbulást neki!!

2011. nov. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
már eszik :))) és mászkál is:)
2011. nov. 16. 17:49
 14/24 anonim ***** válasza:
44%
Gratulálok, felelős állattartó (Y)
2011. nov. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Ez lehet macskanátha is, ami a nevével ellentétben vírusfertőzés, ami nem gyógyul Neocitrántól, csak antibiotikumtól. Kezelés híján kínok között fog elpusztulni! Valahogy oldd meg az orvost, ne hagyd szenvedni.
2011. nov. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Igen, én is attól tartanék, hogy macskanátha, ami ugye nem egy egyszerű megfázás..

De remélem, hogy nem az, és ha már jobban van, akkor reménykedhetünk!! Lehet, hogy csak rossz napja volt:)

Írj, majd hogy teljesen rendbe jött-e!

2011. nov. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Hogy mi lehet a Neo-Citránban, ami káros a cicának? Megmondom, paracetamol és fenilefrin.
2011. nov. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Ma megint olyan, hogy nem nagyon eszik, szerintem tele van takonnyal az orra:S a száján veszi a levegőt. várom tesómat h hazajöjjön h hívja az állatorvost, mert tud egyet, aki kijönne, de lehet ebből már csak holnap du. lesz:S
2011. nov. 17. 16:52
 19/24 anonim ***** válasza:

:O Mindenképpen hívjatok dokit kérlek! Az már nagyon nem jó, ha a száján veszi a levegőt. Jajj, annyira aggódom érte, egész nap ezen agyaltam.

Nagyon remélem, hogy nem lesz komoly gond! Ha van valami azonnal írj!

Hol laksz? Hátha tudunk ajánlani dokit!

2011. nov. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Elvittük orvoshoz, náthás, kapott 2 szurit és holnap is kap egyet, a neocitran pedig nem ártott


köszi h írtatok

2011. nov. 17. 19:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!