Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Azt tervezem, hogy 8 hetesen...

Azt tervezem, hogy 8 hetesen örökbefogadott cicámat nyaralás miatt - most,12 hetesen - egy hétre visszaadom "eredeti" gazdijának megőrzésre. Más megoldás sajnos nincs. Hogyan fogja viselni a környezetváltozást? Mi lenne a legjobb megoldás számára?

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Ez a legjobb megoldás a kiscica számára. Inkább a régi gazdija, vagy más állatbarát vigyázzon rá, mint hogy valami állatmegőrzőbe add. Ott lesz a legjobb helyen. Különben is a cicák nem felejtenek, ismerős lesz neki a hely meg minden. Talán még élvezni is fogja ezt a kis környezetváltozást.
2009. máj. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! :) Remélem, nem túl kevés az a 4 hét, amit eddig velünk töltött, és a nyaralás után (amikor visszakerül hozzánk) ránk is emlékezni fog... :)
2009. máj. 10. 15:41
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Hogyne emlékezne ettől ne félj. Mi anno egy hathetes forma kiscicát találtunk a párommal egy péntek este, hazavittük, szeretgettük, de vasárnap el kellett utaznunk vidékre, mert ugye főiskola-egyetem volt mind a kettőnknek és csak szombat reggel jöttünk haza. Hát ez a kis majomcica úgy örült, mint a veszedelem. Pedig tényleg csak pár napot volt előtte velünk. utána ez ment még két évig, hogy csak hétvégente volt velünk, hétköznap meg párom testvéreivel volt, de persze a mi szobánkban. (egy házban lakunk, és átjöhettek hozzá játszani) Szóval nem lesz gond, ne aggódj.
2009. máj. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Én is visszavittem a cicámat az eredeti gazdijához az első nyaralásunkkor. Őt nagyon megviselte, 3 napig nem jött ki az ágy alól. Amikor hazavittem napokig nem állt velem szóba. Most karácsonykor nálunk volt egy vendég cica 1 hétre. Ugyanaz történt, mint az enyémmel. Napokig bújkált. Én azóta, ha nyaralni megyek megkérem valamelyik rokonomat, hogy naponta 2x ugorjon fel etetni, almozni, játszani. Ez a megoldás bevált, így nem kerültek stresszhelyzetbe és örültek, amikor hazamentem. Ehhez viszont az kell, hogy a cicának legyen egy társa, akivel otthon elvannak. Biztos nehéz ezt így megoldani, de mindenképp ez az ideális megoldás a macska szempontjából.
2009. máj. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!