Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy lehet elérni hogy egy ló...

Hogy lehet elérni hogy egy ló nagyon szeressen?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 13:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy TE nagyon szereted ŐT...:))
2011. júl. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt miből érzi a ló hogy nagyon szeretjük?
2011. júl. 20. 13:38
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
ne kezeld emberként a lovat, ő nem fog "szeretni". legyél vele sokat, és te gondoz, ápold, vakarászd :) így először meg fogja szokni a jelenléted, valamilyen szinten ragaszkodni fog hozzád, persze nem úgy, mint egy kutya. höhög majd ha meglát, követ a karámban, figyel és reagál az apróbb mozdulataidra is, ilyesmik
2011. júl. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
hát a ló nem fog úgy szeretni ahogy te az biztos, vannak olyan lovak akik kezesek és szeretik ha a gazdájuk ott van és simogatja őt, de van olyan is amelyik egyáltalán nem és nem követ sehova nem várja el (és nem is engedi, hogy babusgasd).. mivel a ló mindenhol jól érzi magát, ha jó körülmények között van tartva, etetik, itatják, és nem bántják.. teljesen függetlenül az emberektől..Amúgy ha sokat vagy vele és te eteted, tisztítod, lovagolod, akkor többnyire megszokja a jelenlétedet, de nem fogsz neki hiányozni és az sem biztos, hogy követni fog minden hova :D A régi lovam nagyon nem volt ilyen pedig 2 éve minden nap látott, a mostani pedig mindenhova követ, bújik, nyerít, ha meglát pedig még csak pár napja van nálunk. :)
2011. júl. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
6%
ez nem biztos hogy igaz de elvileg ha egy lónak mentolos cukrot adsz akkor nagyon jó barátok lesztek. persze akkor még maradj egy kicsit mellette hogy ezt érezze is. amugy ha adsz neki kaját babusgatod meg minden szerintem ugy is jóban lesztek. legalábbis velem igy van
2011. júl. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Ez hülyeség...://

A ló is tudja szeretni az embert!

Édesapámnak volt egy lova akivel 14 éven át minden nap vele dolgozott, és mindent meg tett volna neki és érte!:))

Nagyon aranyosak voltak, és kereste apám társaságát, pl. odament a kocsihoz, megkereste h melyik oldalon ül, és bedugta a fejét az ablakon...:)))

Mondjon bárki bármit igen is tud szeretni egy ló is!(Nekünk is van 7, és egész életemben szinte együt éltem a lovakkal)

2011. júl. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Sztori: Kislány egy csikóval nő fel, együtt nőttek fel, kb 17-19 évig, csak ő foglalkozott vele, másnak meg se engedte a ló, hogy felüljön rá, kapart, kapált... Amíg el nem pusztult:S

Szerintem tud a paci is szeretni...

2011. júl. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%

Nem tud. Az a baj, hogy embernek akarjátok nézni, pedig közelében nincs a gondolkodásmódja a minékhez. Őt ha szélnek ereszted többedmagával simán elvan, ha eladod a legnagyobb gondja a szokatlan környezet lesz, ugyanis a lónak a megszokás az istene. Megszokhatja az embert, még kötődhet is hozzá, deha talpnyalást vár valaki, akkor vegyen kutyát. A ló inkább olyan mint a macska, szabad szellem.


Amúgy uccsónak mondom: az azért van, mert soha más nem ült rá. Megint csak szokatlan volt neki, nem szeretet kérdése.

2011. júl. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
előszöris az kell hogy megbízzatok egymásban, és hogy nagyon szeresd mert a ló azt érzi hogyha valaki szereti! erre van egy példám: ahol régen lovagoltam volt egy ló aki mindenkit megrúgott, megharapott, stb. de velem sose csinálta mert érezte, hogy nem is félek tőle, megbízok benne és szeretem :) ezáltal engem sohase bántott :)
2011. júl. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%

Nem hiszem hogy ez csak emberi tulajdonság lenne...

Mikor apumnak eltört a lába a hegyen a lova hátára támaszkodva jöttek le a hegyről úgy, hogy a lovon nem volt kötőfék, se semmi, és lépésenként segítette apumat.:))

2011. júl. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!