Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti macskátok is a radiátoron...

A ti macskátok is a radiátoron fekszik?

Figyelt kérdés
:)
2011. nov. 19. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
persze imádnaka meleg helyeken feküdni én vettem végül egy radiátorra rakható fekhelyet nekik mert túl vékony volt a radiátor és folyton nyávogott a cicám. de imádnak ott feküdni :D
2011. nov. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, künn a verandán!
2011. nov. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az enyémek csoportosan tömörülnek a sütő tetején, ha épp sül benne valami...:D:D
2011. nov. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem a házban van a macskám, hanem a kazánházban, Ott van a kazán is, abban tüzelünk. Főleg télen a hideg beálltával általában nappal is bent van a lustája, elnyúl a kazán tetején, vagy a csövön henyél. Szereti a meleget. Ha kimegyek tenni a tűzre, éppen-éppen lejön, dorombol egy kicsit, majd visszamegy. Nagy nehezen ki tudom kergetni egy kicsit a szabadba. még ha egy 10percre is
2011. nov. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az enyém is ott fekszik :)

Kedves Első, néztem már én is ezt a fekhelyet, használja a cicád? Kicsit aggódom, h kiadok egy rakat pénzt, aztán nem fogja használni...

2011. nov. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon szeretik a meleg helyeket. Nem csak a radiátorra fekszenek rá, hanem szinte mindenre, ami melegít. Attól függetlenül, hogy az egészséges, felnőtt cicák sokat vannak kinn, szeretnek megmelegedni. Legyen az radiátor, kazánház, vagy bármi, ahova bebújhatnak, ha egy kényelmes, meleg helyet szeretnének.
2011. nov. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nálunk bevált mert ugyanolyan meleg van ott is és még szélesebb is

ha bizonytaslan vagy akkor probálj kérni valakitöl vagy én is ugy csináltam hogy megvettem egy olyan helyen ahol párn apon vissze lehetett vinni ugy hogy rata van a cimke de szerencsére nem kelet mert használták :D

első voltam

2011. nov. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
;)) ne csodalkozz, a macskak szeretik a meleget :P
2011. nov. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, a száradó ruhán. (gyűrődésgátló és szőrősítő :))
2011. nov. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Falun ***** válasza:

mi csináltunk, ilyen radiátorra rakható fekvőhelyet!

nagyon szeretik, de van hogy a radiátoron ücsörög. :)

2011. nov. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!