Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscicának kell venni...

A kiscicának kell venni buszjegyet, ha dobozba visszük?

Figyelt kérdés

2011. nov. 21. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Poggyásznak számít ha dobozba viszed,tehát NEM!
2011. nov. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%

Ha lovat viszel a buszon akkor neki 5 jegyet kell venni!!!

Amúgy egy macskának 3000 Ft a jegy.

2011. nov. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
láttál te már macskajegyet? olvasd el talán a helyi volán társaságotok honlapját, ott minden infó fentvan... max kutyának van jegy, google meg mindenhol van (ahol gyakorikérdések is....) szval attól függ hol laksz, keress csak rá, alba, kapos, balaton, mittom volán, le lesz írva az élőállat szállítás. más alkalmakra is ajánlom a google használatát, elkerülendö az ilyen hasznos kérdések feltevését, amik egy egyszerű kereséssel megválaszolhatók lehettek volna a köz bevonása nélkül. vagy elég lett volna megkérdezni egy normális, hétköznapi ismerősödet....
2011. nov. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Ekkora tahók vannak itt? A gyakorikérdések.hu oldal nem egyenlő a nézd meg a google-on, kérdezd meg a szomszédod nénikéjének ükunokájának a mostohatestvérének a nagybácsijának a lányát oldallal! Az emberek azért írnak ide, hogy kérdezzenek, mindegy mi is legyen az. Néhány idióta pedig ahelyett, hogy leírná a mondandóját, helyette inkább valami idióta, semmirevaló fejfogós rajzokat tesz ki. Hát gratulálok! Te biztos tökéletes vagy, és mindent tudsz. Utálatos banda!
2011. nov. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ó, hát persze hogy kell már miért ne??? JÓ HOGY NEM KELL:)
2011. nov. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Megpróbálok normális választ írni. Sokszor vittem már a cicám busszal állatorvoshoz,hol dobozban,hol állathordozóban. Nem kell neki buszjegy. Olyankor ingyenes. Akkor kellene neki buszjegy, ha pórázon vinnéd, mint a kutyákat szokták. De nem hiszem,hogy örülne neki.:D Én úgy tudom, hogy ilyenkor azért ingyenes, mert ha megijed, vagy az úton jön rá a vécézhetnék,akkor a saját dobozába, vagy a hordozóba ürít.(és nem az utasokat piszkítja össze):D Remélem tudtam segíteni.
2011. nov. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
néhány idióta ahelyett h utánanézne ide teszi a kérdéseit full feleslegesen. ezért javasolt a google. ennyi önállóság igazán lehetne az emberekben
2011. nov. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!