Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi ez a barna folyós dolog a...

Mi ez a barna folyós dolog a macskám fülébe?

Figyelt kérdés

a macskámnak tele van valami sötétbarna trugyival a füle, ami már a fejére is ráfolyt és összeragad tőle a szőre, meg büdös és nem fűl zsír mielőtt valaki azt mondja!Viszket neki valószínű, de nem annyira hogy vakarná, inkább csak rázza a fülét, meg a fejét,gondolom ez zavarja.

nemtuja valaki hogy mitől van ez, mi ez? és mit kell ellene csinálni?


2011. nov. 22. 22:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Feltétlenül vidd orvoshoz, ne te kezelgesd az itt kapott ilyen-olyan tanácsra. Ha időben nem lesz kikezelve, a füle deformálódni fog, zsugorodik. És egy idő után vakarni is fogja, amitől kisebesedik a füle.
2011. nov. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem deformálódik, hanem bele fog halni. Nekem halt már ebbe bele cicám, mert későn lett kezelve, és mikor megtaláltam egy tócsa gennyben, annyira nem éreztem jól magam. Vidd orvoshoz! Ha nincs orvosra pénzed, ne tarts macskát.
2011. nov. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!