Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen viselkedés az egy...

Milyen viselkedés az egy macskától, hogy egyik pillanatban nyugodtan fekszik az ölemben, a másik pillanatban meg ketté akarja harapni a karom?

Figyelt kérdés

Úgy feküdt, hogy az egyik karom átívelt alatta. Szinte már aludt, illetve úgy tűnt. Nem ijedt meg semmitől. És nem is bántottam közben.

Mégis szinte szétakarta harapni a karom, és akármennyire húztam, nem is akarta elengedni. Szinte lekellett tépnem magamról. Szerencse, hogy köntösben voltam...


2011. nov. 23. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyet az enyém is csinált, ő hormonzavaros. Herélés után az agya tovább termelte a tesztoszteront (nem jelentős mennyiséget, de kellőképp vad volt tőle, rengetegszer ránk támadt,a arcon, karon, lábon harapott jópárszor). Elvittük orvoshoz, írt fel neki hormont, kb. 1 évig hetente 2x5 mg-ot szedett, azóta normális. Néha megint bevadul, olyankor (általában 1 évben 1x-2x)hetente kap 5 mg-ot (ugyanazon a napon 3-4 hétig), és minden újra a régi:)
2011. nov. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fiú macskáknál van ilyen, én kandúrom is ezt csinálja időnként... ivartalanítás segíthet szerintem.
2011. nov. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
még viszonylag fiatal korában lett ivartalanítva, azt hittem minden rendben ment, végülis a pisije sem olyan 'igaz kandúros'
2011. nov. 24. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!