Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti cicátok számíthat meglepe...

A ti cicátok számíthat meglepetésre a fa alatt?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy ti szoktatok e cicátoknak is ajándékot venni karácsonyra. És ha igen akkor mit? Nem mondom, hogy valami nagy dolgot, de legalább jelképesen hiszen ő is a család része :) Én még nem döntöttem, de szeretnék neki egy radiátorra akasztható fekhelyet venni vagy készíteni neki egy cicaházat (tudjátok az a mászós kaparós macskabútor).
2011. nov. 24. 14:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. nov. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem! És a többi állat sem. Nem fogok valami haszontalan vackot venni, merthogy éppen karácsony van és akkor rögtön verjük el az összes pénzt marhaságokra... Ami meg fontos, azt úgyis azonnal megveszem évközben.
2011. nov. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mint írtam nem arra gondoltam, hogy hatalmas pénzkiadásokba belemenni, de mondjuk a kedvenc eledele vagy ilyesmi. Én ezt a két dolgot amit említettem már tervezgetem egy ideje de most pont jól jön a karácsony, hogy tényleg hozzá is kezdjek a mászóka gyártásához :)
2011. nov. 24. 14:35
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor benti macskám volt neki épp elég meglepetés volt maga a fa :-D Egész álló nap a gömbölyű díszeket pörgette a mancsával.
2011. nov. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
igen régebben mikor volt, akkor kicsit különlegesebb kaját kapott pl. Készíteni jó ötlet, olcsóbban kijön mit venni valamit :)
2011. nov. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tényleg, ha már felhoztátok a ti cicáitok mennyire vannak megbékélve a karácsonyfával és azzal a rengeteg dísszel? Az én cicómnak ez lesz az első karácsonya így még nem tudom mire számíthatok :)
2011. nov. 24. 14:41
 7/14 anonim ***** válasza:
A kutyaim ès a macskàim a kedvenc ètelükböl kapnak meg egy kis màs finomsàgot. Vmelyik nap làttam kutyànak karàcsonyi csomagot azt nem tom macskának van - e. :) XD
2011. nov. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én mindig karácsonykor veszem nekik a kedvenc kajájukat és nagyon örülnek neki:D
2011. nov. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen, szokott kapni valami meglepit. Pl. a kedvenc tápját, vagy valami csemegét. Na persze a fa is önmagában jó buli neki, hogy körbeszimatolgatja, játszik a gömbökkel, megrágja a fa alatt a búzát, stb. D ezek miatt nem tudok rá haragudni. Persze nem is engedhetem, de tényleg se perc alatt elpárolog a haragom, hiszen azért macska a macska, hogy ilyeneket csináljon. Tavaly én is vettem a radiátorra akaszthatós fekhelyet, és azóta is azon lóg, ha hideg van. Előtte való évben pedig kapott egy kétfunkciós macskaházat, amit a kosárfonóknál vettem. a tetejére fel bír feküdni, nézelődni ki az ablakon, a belsejébe pedig belebújhat, ha egy kis magányra vágyik. Nagyon tetszett neki eddig mindegyik.
2011. nov. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
igen mind a 8 kap vagyis most már 7 :(:(:( felhúzható egereket,labdát...kis apró játékokat :)
2011. nov. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!