Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti cicátok számíthat meglepe...

A ti cicátok számíthat meglepetésre a fa alatt?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy ti szoktatok e cicátoknak is ajándékot venni karácsonyra. És ha igen akkor mit? Nem mondom, hogy valami nagy dolgot, de legalább jelképesen hiszen ő is a család része :) Én még nem döntöttem, de szeretnék neki egy radiátorra akasztható fekhelyet venni vagy készíteni neki egy cicaházat (tudjátok az a mászós kaparós macskabútor).
2011. nov. 24. 14:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Igen, én szoktam nekik karácsonykor karácsonyi halas meg pulykahusis menüt készíteni, imádják. És ilyenkorra szoktuk időzíteni az új kaparófa, játékok beszerzését is, "karácsonyi ajándéknak".

Lehet hogy másnak ez hülyén hangzik, meg túlzásnak tartják, de az én lelkemnek jót tesz ha a cicáim is részsülnek a karácsonyban, lévén családtagokként szeretjük őket.

2011. nov. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
14:37 voltam. háát, ha eléggé játékos a cicád, biztos nem hagyja figyelmen kívül a fát. :-) Piszkálni fogja, legrosszabb esetben fel is akar rá mászni. Ráadásul az a sok lelógó izé sem hagyja nyugodni.
2011. nov. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Igen :)

Nem tudom első karácsonyunk szerintem vmi kis cuccot kap mert a kajákért annyira nem rajong.

2011. nov. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én nem veszek neki semmit, majd kap egy kis főtt husit, hogy érezze a törődést. Ha ez lesz az első karácsonya, készülj fel a legrosszabbra és ne hagyjátok egyedül a fával. Az aljára ne tegyél olyan díszeket, amiket le tud nyelni. Nekünk évek óta csak asztali díszünk van fenyő ágból, ezen is vannak üveggömbök és más díszek, de mivel nem lógnak, és nem is lát rá a földről, nem érdekli. Nézd meg ezt a videót: [link] :)
2011. nov. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!