Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez hátránynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez hátránynak számíthat a pártalálásban? Vagy ellentétek vonzzák egymást?

Figyelt kérdés
Ma fogalmazódott meg bennem ez a kérdés, hogy lehethogy azért nem jön össze senkivel a kapcsolat mert olyan fiúk tetszenek akik teljesen az ellentéteim? Nem arról van szó, hogy valami szexistenek tetszenének, teljesen más téma. Én lány létemre elég magas vagyok, és nem vagyok az a vékony nádszál sem, ennek ellenére a középmagas, kifejezetten vékony, törékeny fiúk tetszenek (most ne a rózsaszínpólósokra tessék gondolni) akik sokszor fiatalabbak nálam. Főleg olyanok, akik másoknak nem nagyon jönnek be, de mégsem szokott kölcsönös lenni a vonzalom...most eltekintve a belső tulajdonságoktól meg a többitől, szerintetek ez lehet "baj"? Lehet hogy az ilyen srácok hülyén éreznék magukat mellettem? Tudom, ezen nem változtatok, hogy ki tetszik és ki nem, csak a véleményekre, tapasztalatokra vagyok kíváncsi :)
2011. nov. 16. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi az az "elég magas"?
2011. nov. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A belső ellentétek eleinte vonzzák egymást, aztán csak veszekedések lesznek belőle, mert mindenki a saját képére próbálja formálni a másikat. Ha a külső ellentétes, az szerintem nem baj, mert azon senki nem tud nagymértékben változtatni, így normális ember meg sem próbálja, tehát ha normális emberrel jössz össze akkor nem lehet gond
2011. nov. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
172 cm körülbelül, tudom nem a legmagasabb de azért nem is vagyok egy aprócska kislány. Sok lány mellett "nagy"nak hatok.
2011. nov. 16. 21:32
 4/6 A kérdező kommentje:
második, ezzel teljesne egyetértek:) ezeknél a fiúknál a belső hasonlóság meglenne egyébként. tudom hogy a külső nem lényeges, de ez a gondolat most így emgfordult a fejemben..
2011. nov. 16. 21:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ha most normális életkörülményeim lennének meg lelkileg is ok lennék lehet azt mondám hmm lehet írnom kéne neki, max nem lesz semmi. Szóval magamból kiindulva nem hiszem, mondjuk talán hogy idősebb vagy az már inkább.


Mondjuk én 176 vagyok, ha alacsonyabbak az is zavaró. Na meg már annyira nem vagyok vékony sem szóval mind1. Mostanában én is gondolkoztam ilyesmim és mindig az a Chimpokomonos South Park rész jut eszembe, ahol a Kyle folyton egy lépéssel le volt maradva a menő cuccokról, mire egyik megvan már kiment a divatból. Esküszöm most izmos leszek, Ugyanúgy tök mind1 lesz, jó nem külsőn múlik, de istenem hogy mindig az kell ami nem én vagyok.

2011. nov. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

En is azert nem talaltam magamnak csajt mar 5 eve (tudom szanalmas...) mert akik kozelemben vannak vagy akik hasonlitanak ram nem tetszenek.Aztan ha valakit meglatok aki pnt az ellentetem az mar tuti bejon.Szerintem nem hatrany csak ne legyel olyan bena mint en ... :/

2011. dec. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!