Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kutya macska egy házban, hogy...

Kutya macska egy házban, hogy lehet elkülöníteni a kajájukat?

Figyelt kérdés

Az én cicám előtt mindig kint van a száraztáp, ha kedve van eszeget belőle. Azért az asztalon mégse hagynám a kajáját, pult meg nincs ahova fel lehetne tenni. Valamint lehet megenné a kutya kajáját is.

Ti hogy oldjátok meg?


2011. nov. 26. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
3 nagytestű kutyám van és 12 macskám. A kutyák hamarabb megeszik a kajájukat, ezért ők kapnak először. A macska benn kap a melléképületben. Ha nem tudod így megoldani, akkor a kutya kapjon elsőnek, mert rendszerint hamarabb felfalják a kaját, pláne akkor, ha többen is vannak. Azután kapjon a macska. A kutyát addig különítsd el. HA lakásban tartod őket, akkor az egyik az egyik szobában kapjon, a másik a másikban.
2011. nov. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hűha, az jó sok! :)

Panel, addig oké hogy külön de a cica nem eszi meg rögtön, meg a kutya is kistestű lenne, gondolom azok nem habzsolnak annyira. Vagy akkor marad az hogy az asztalon tartjuk a macska kaját? :S

2011. nov. 26. 16:34
 3/4 anonim ***** válasza:

:D:D

a macska azért nem habzsol, mert nincs miért, és valószínűleg még nem elég éhes...


hidd el, ahogy meglátja a konkurenciát, tömni fogja a kis pofikájába a tömnivalót.:D


amúgy én is úgy oldom meg, hogy a 3 macskám bent kap enni, a benti kutyát pedig addig bezárom a szobámba.

nálam szerencsére nagy zabagép minden cica... a tied is hamar rájön, mi a stájsz.:D



attól még, hogy kicsi a kutya, nem eszik lassabban - annak más lehet az oka...:)

nekem egy menhelyi 28 kilós keverék kutyám olyan mafla, hogy a szájából is kiveheti a többi a falatot...

2011. nov. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs még kutya :) Csak gondoltam rá, hogy a jövőben lehetne és érdekelt ez a dolog, hogy lehet megoldani.
2011. nov. 26. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!