Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Haza talál az elszökött macska?

Haza talál az elszökött macska?

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 22:20
 1/7 anonim válasza:

Gondolom macskafüggő. Valószínűleg hazatalál, de lehet hogy baj éri, vagy eltéved, megsérül, vagy otthonra lel máshol. Amúgyis a macska eléggé önálló állat, néha napokig nem látod, máskor meg el sem megy semerre....na meg, kérdés az, hogy ha elszökött, akkor haza akar e egyáltalán találni?


De tényleg, mit lehet erre válszolni?

2011. nov. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
a macska egy hálátlan dög.jobban jársz ha nem talál haza.
2011. nov. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mi ezt a macskát találtuk nagyon megszerettük igaz hogy kint tartottuk de nagyon szerettük remélem haza jön!!!
2011. nov. 26. 22:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy hazatalál! Mi másik házba költöztünk a 4 éves cicánkkal, a pakolás hevében nyitva felejtettük az ajtót és elszökött. Másnapra hazajött. Nem hálátlanok a cicák és az is butaság, hogy csak a házhoz ragaszkodnak. Igenis szeretik a gazdájukat. A miénknek a fiam a gazdája, megőrül érte a cica úgy imádja. Kiül az ablakba délutánonként és nézi jön-e már haza az iskolából! Amikor meglátja nagyon izgatott lesz, látszik rajta milyen boldog, hogy megérkezett a gazdija.
2011. nov. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
lehet hogy csak jól megkarmolná annak örül...
2011. nov. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nyugodj meg, a macskák többsége nagyon jól tájékozódik, és sok 10 kilométerről is hazamennek. Ha nem érte baleset, vagy nem tartják fogva, akkor bizonyosan a lábtörlőd előtt fog nemsoká feküdni
2011. nov. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket én is nagyon bízom abban hogy haza talál csak már három napja nincs meg és nagyon kezdek aggódni mert 2-3 hónapos lehetett és még nagyon kicsi ahoz hogy jól tájékozódjon én még csak 10 éves vagyok és már kisírtam a szemem annyira megszerettük.Van 1 Németh Juhász kutyánk és azse bántotta sőt egy tányérból ettek úgy hogy nagyon reménykedem abban hogy vissza jön!!!!!!!
2011. nov. 27. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!