Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan könyörögjek ki egy...

Hogyan könyörögjek ki egy kismacskát?

Figyelt kérdés

Már van 3 kutyánk. De én nagyon szeretnék egy kismacskát. Már volt macskánk. 2008-ban pusztult el. Nagyon szerettem. Amúgy bent tartottuk meg minden nem voltalom tálcája hanem ki kéreckedett. Hajnalban is én engedtem ki ha ki akart menni, etettem meg minden. Apum mindig azt mondja hogy lehet de nem biztos mert minek az......

Hogyan könyöröghetnék ki egy macskát?



2011. nov. 29. 18:32
 1/5 A kérdező kommentje:
*volt alom tálcája
2011. nov. 29. 18:40
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy 100%-ig te fogod gondozni, és nekik szinte nem is kell vele foglalkozni. Vagy emlékeztesd őket a régi macskádra, hogy mennyire hiányzik.
2011. nov. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Boci szemek, és: "Lécci-lécci-lécccciiii!"
2011. nov. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 norbi11 válasza:

hozz fel indokokat kb. 10-15 és bizonyítsd rátermettségedet pl.:alakíts ki előrre hejet neki és vegyél neki valami játékot vagy hámot... majd egy napirendet hogy mikor foglalkozol vele.


így akár 25%-30%kal nő az eséjed

2011. nov. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A válaszokat köszönöm!
2011. nov. 29. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!