Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csökkenhet a macskám...

Miért csökkenhet a macskám étvágya?

Figyelt kérdés
Már alig eszi meg a konzerves macskakajákat. Szinte csak a száraz kaját eszi...Miért?
2011. nov. 30. 18:52
 1/4 A kérdező kommentje:
benti macska és egyedül van...ezt nem mondtam...van valakinek ötlete?
2011. dec. 1. 17:03
 2/4 anonim válasza:

Lehet, hogy ráunt az eddigi kosztra. Ha mindig ugyanazt kap enni, egy idő után már nem kívánja. Képzeld csak el, hogy ha neked minden nap tökfőzeléket kellene enned. Egy ideig biztos nem bánnád(feltéve ha szereted) de egy idő után már te is ráunnál. Adjál neki változatosan. Tejet, kenyeret, (a száraz táp az jó mert tele van vitaminnal) Nekem is van 4 macskám és hát ők is elég válogatósak. :)

DE az is lehet, hogy csak magányos. Legyél vele többet, játsszál vele, vagy ha megteheted, szerezz be neki egy játszótársat.

Remélem, segíthettem. :) és sok sikert

2011. dec. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én macskám is ugyanezt szokta csinálni. Rájöttem, hogy megunja azt a fajta kaját amit kap. Szoktam ezért cserélgetni a kajafajtákat és az bejön neki. Próbáld ki te is.
2011. dec. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő válaszokat!
2011. dec. 7. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!