Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért pisili le a ruháim?

Miért pisili le a ruháim?

Figyelt kérdés
a macska alom tiszta mehetne abba is. De valamiért kezd arra ráazokni h a leteritett nadrágra táskára vagy valami ruhámra pisil a cica , ő egy fiú cica és 1éves, eetleg h szoktassam le rola?
2009. máj. 14. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

nekem a fiu nyuszim csinálta ezt mert ez egy nemi rituálé Megjelőli a területeit.

Én elajándékoztam egy nyultartonak.

2009. máj. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

örülj hogy csak a ruháidat..

Képzeld nekem volt egy cicám:) és ő engem pisilt le, megkérdeztünk több hozzáértőt, és mondta hogy szeretetből teszi a cica, őt nagyon szerettem, csak megölték, de még most is szeretem, őt sose felejtem el.

2009. máj. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
1 éves ivarérett fiú cica és jelöl. Ez a macskáknál természetes, hiszen neki mint fiúnak meg kell jelölnie a területét. Ivartalaníttasd, még elég fiatal valószínű abbahagyja utána.
2009. máj. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az utolsó válaszolónak van igaza. Nem szeretetből teszi és leszoktatni sem lehet róla, mert ösztönösen teszi.

Nekem is van egy fiatal fiú cicám, nekem is ezen az oldalon mondták, hogy amiatt csinálja, mert ivarérett és jelöl. Ivartalanítottuk, a műtét másnapján még lepisilte a kabátomat, de azóta nincsenek vele ilyen gondok és a pisije sem olyan büdös. Szerintem is ivartalaníttasd.

2009. máj. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. máj. 15. 15:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Én úgy oldottam meg a dolgot, hogy nem hagyok semmit olyan helyen ahol "megtisztelhetné". Táska felakasztva, ruha eltéve. A kisfiam néha megfeledkezik erről és olyankor persze a kandúr kihasználja a helyzetet. Kisfiam meg csúnya szavakat mond :D
2009. máj. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!