Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért pisili le a kutyám a...

Miért pisili le a kutyám a lábát? Mit tegyünk? Yorki.

Figyelt kérdés
2 éves fiú yorkim,néha pelenkára pisil,vagy kint ha kiengedjük, és állandóan lepisili a lábát ha a pelusra pisil,de néha még kint is..mit tegyünk?
2011. jún. 10. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
agyontenyésztett kis szerencsétlenek
2011. jún. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Inkább nem mondok semmit. Mi lehet az az abnormális, kutyának nem nevezhető valami?
2011. jún. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért pisilteted pelenkára? Fáj a lábad levinni? És leszögezném, hogy nekem nincs bajom a Yorkikkal, csak a gazdáikkal. Vidd le pisilni szegény kutyát és nem pisili majd le magát!
2011. jún. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
istenem...ennyi bunkót:)
2011. jún. 11. 11:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos a kutyus nem tanult meg normalisan pisilni valoszinu a pelenka miatt ezert teszi ezt....
2011. jún. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De most tényleg. Miért nem viszed le pisilni?
2011. jún. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
leviszem,de amennyi mindent eszik,dinnyét meg minden,nem kiszámítható mindig a pisilése.éés nincs kerítésünk,és nincs az hogy csak kiengedem!
2011. jún. 13. 20:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Kicsi szivem, akkor ne etesd össze minden hülyeséggel. Az én kutyám is összevissza pisilt, mikor anyám vigyázott rá és megetette mindenfélével. Adj neki száraztápot ugyanabban az időben, meglátod, naponta csak 3-4szer fog pisilni, mindig megszokott időben.
2011. jún. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
én szeretném rendesen etetni,és úgy is csinálom,de mamám mindennap átjön,meg amikor nem vagyok itthon apukám ad neki,és adnak neki cseresznyét,minden félét...dinnyét .barackot,minden ilyet..és így nem lehet csinálni,már ezerszer elmondtam nekik..nem értik meg..mert hogy éhes..hiába magyarázom..nem értik..és még én vagyok a rossz mert nem akarom megetetni hogy jól lakjon..
2011. jún. 13. 21:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Megértelek, engem is ezzel piszkál anyám, hogy éhes a kutya, meg éheztetem meg ilyenek. Aztán megeteti 20 deka párizsival meg 4 virslivel és csodálkozunk, hogy annyi vizet iszik szegény, hogy kell pisiljen 6-7szer egy nap. Normális, én is rengeteg vizet iszom az ilyenekre. Valahogy állj a sarkadra, jelensd ki kerek perec, hogy a te kutyád és ne etessék ilyenekkel, mert beteg lesz tőle. És ha hatszor kell pisiljen, akkor tessék annyiszor levinni, ne pelenkára kelljen pisiljen szegény. Egy kan kutyusnak mégnehezebb pelenkára pisilni. Vidd ki többször és beszéld le a rokonaidat a kutya felesleges etetéséről.
2011. jún. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!