Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicának le lehet vágni a...

A cicának le lehet vágni a körmét?

Figyelt kérdés
csak azért kérdezem, mert nagyon nehéz vele játszani, olyan éles a karma, hogy egyet suhint a mancsával, és máris vérzik a kezem..
2011. dec. 4. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha neki nehézséget okoz. Nekünk az egyikét pl. rendszeresen vágni kell, különben egy idő után nem tudna járni a szőnyegen.
2011. dec. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az enyemnek nem "kell" vagni megis vagom! Csakis abban az esetben vagd, ha nem kijaros!

Gyakorlati tanacsok: direkt lehet karomvagot kapni allatoboltban, olloval ne! Csak kicsit vagj vissza a vegebol, aztan majd ha mar erzed mennyire lehet (latszik a roszaszines elo resz, abba nagyon nem szabadna belevagni) akkor batrabb is lehetsz!

Valamint en akkor szoktam vagni ha alszik. Ilyenkor sem tudom mindig mindet lenyisszantani, amig engedi, aztan nem eroltetem. Varok egy kicsit es johet a tobbi :))


Sokkal veszelytelenebb lesz igy a jatek. En csak ajanlani tudom :)

2011. dec. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem ez állatkínzás.
2011. dec. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
:))) Nagyon szenved modhatom!
2011. dec. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Nem fáj neki ha levágod.

Egy csajnak se fáj ha leborotválom a fejét, de nem is örülne neki. A macska egy olyan állat aminek karmai vannak.

Akinek nem tetszik ne vegyen macskát.

2011. dec. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez tetszik. :D
2011. dec. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ugyan nem ez a kerdes, de mondd mar el nekem, hogymiert kene a tuhegyes kormoket ugy hagyni, ha egy benti macskarol van szo, aki nem akar fara maszni, es nem kell neki menekulnie kutya (vagy emberek) elol?? Soha sehonnan nem esett meg le mert le van vagva a korme, es mint a kerdezo is mondja a hegyes karmokkal nem egyszeru a jatek! Meg akkor sem, ha o nem is akar karmolni a baleset ohatatlan.
2011. dec. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Meg kell tanítani, hogy ne karmoljon játék közben. Nem az a megoldás, hogy egyből lenyiszálod a kis karmait. A nagymamát és rakod ki otthonról, ha túlcitromozza a teát.
2011. dec. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*se
2011. dec. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%

Huha emberek ugyanarrol beszelunk?? Egy artalmatlan koromvagasrol? :DD Olyan peldat hoztok fel a nagymamaval, meg a noci hajanak leborotvalasaval, ami nagyon nem ugyanaz. Soooot, meg csak nem is hasonlo :)


De ha mar itt tartunk, hogy borzoljam a kedelyeket, hogy mekkora allatkinzo vagyok: ivertalanittattam is! Onos celbol! Ne nyervogjon nekem a lakasban! Es errol sem kerdeztem meg a macskamat...igaz nem is tetszett neki! :)

2011. dec. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!