Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beteg cicának lehet adni...

Beteg cicának lehet adni ezüst kolloidot?

Figyelt kérdés
Természetesen megkérdezem majd az állatorvost is, mielőtt megveszem, csak kíváncsi vagyok, hogy ti adtatok-e már nekik. Úgy tudom, állatnak is adható fertőzés, gyulladás esetén.
2009. máj. 14. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Adhatsz, de a mennyiségre nagyon ügyelj. Az emberi adagot mérd a cicához! Kb. 100:2!!!
2009. máj. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

valahol olvastam róla, de nem maradt meg minden, csak hogy aki a cikket írta embereknek sem javasolja a szedését...bár sok jót is olvastam róla már

mindenesetre kérdezd meg az orvost, bár lehet, hogy azt fogja mondani, hogy ne adj neki. de ha adsz is azt mindenképpen vedd figyelembe az adagolásnál, hogy ő nem 60, hanem csak 4 kilós, vagyis mértékkel

2009. máj. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze, hiszen nem kinyiffantani akarom a kis drágámat, hanem meggyógyítani.:D
2009. máj. 14. 23:16
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

én is már adtam a kutyámnak ilyet, semmi változás nem volt...

de áorvost is meg kérdeztem, azt mondta h ártani nem árt,de hogy pazarlás szerinte ilyen drágát adni neki, és h az állatoknak való injekciók,gyógyszerek a hatásosabbak.

2009. máj. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előzőnek,igen a legtöbb állatorvos sajnos azt mondja,hogy az injekciók,meg az ő szerei jobbak,hiszen ebből neki is van pénze,én a kolloidot ekcémára használtam kutyán és bevállt!Belsőleg nem próbáltam
2009. máj. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én leukózis ellen szoktam adni a macskámnak 1 hónapig kúraszerűen. Mikor pozitív a vértesztje. Egy 4,6 kg-os macskám van és neki adok 0,5 ml ezüstkolloidot reggel és este. 2 ml-es fecskendőbe lehet kimérni aztán a szájába étkezés előtt 5 perccel. Úgy tünik, hogy működik, mert utána a vértesztje negatív lett.
2009. máj. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!