Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezüst kolloidot lehet terhessé...

Ezüst kolloidot lehet terhesség alatt használni? Valaki használta már?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem allergiára javasolta az orvos, de nem meginni, hanem a számban kell egy kiskanálnyit hagyni felszívódni. Azt mondta, hogy le is nyelhetem utána, ami marad, de én nem szoktam.
2011. aug. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Te is terhes vagy? Ha igen,akkor hányadik hétben vagy?
2011. aug. 9. 16:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, terhes vagyok, jelenleg a 30. hétben. Az ezüstoldatot kb. 1 hónapja használom.
2011. aug. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én most a 11.hétben vagyok,de még félek bármit is bevenni,mert 5 hónapja volt már egy vetélésem,úgyhogy most már sokkal óvatosabb vagyok. De már nehezen viselem a torokfájást,és van itthon ezüstkolloidom,de még nem mertem kipróbálni.
2011. aug. 11. 08:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, valóban az első 12 hétben nem biztos, hogy bármit be kellene szedni. De szerintem kérdezd meg a dokidat, hogy mit lehet tenni...vagy teázz, hátha az segít :)
2011. aug. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Már elkezdtem mézes teát inni,és már jobb egy kicsit. Az ezüstkolloidot meg mindig elfelejtem megkérdezni a dokitól. Legközelebb 4 hét múlva megyek csak,mert szabin van.
2011. aug. 12. 06:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Természetesen-lehet! De, csak a "Flavin" egri cég ezüst-kolloidját javaslom, mert az 99.99%-s ezüst szálból készül! Nyugodtan ihatod, a szervezetből a 'felesleg' kiürül
2011. aug. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!