Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A Grapefruit csepp kivonatot,...

A Grapefruit csepp kivonatot, vagy az ezüst-kolloidot ajánlanátok fertőzésre?

Figyelt kérdés

Pikkelysömöröm van, de az a típusa,amit a baktériumok,gombák okoznak. Az orvos 3 hetente ír antibiotikumot, meg gomba ellenes szert,de én már ebbe belefáradtam és nem is egészséges, hogy mindig ezt szedem, ezért is gondoltam arra, hogy mást választok ehelyett, valami alternatívát.

Melyiket ajánlanátok, egyáltalán hatásosak ezek?


2010. aug. 9. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ezüst kolloid jó.
2010. aug. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha bírja a pénztárcád, mind a kettőt használhatod paralel. Mindegyik nagyon jó hatású, egymást nem zavarják. Ezüstkolloidot éppen fele annyiért kapsz Herbária boltokban, mintha másutt /patika, vagy valamely hálózaton keresztül/ vennéd. 1/2 liter 2.520.-ft. Be ne hagyd magad csapni; ez éppoly tiszta, mint amit ugyanennyiért kinálnak, csak éppen nem fél literes, hanem 2,5 dl-es.
2010. aug. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!