Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek a nyáummal, ha...

Mit tegyek a nyáummal, ha ilyen fura? (Kérdés kifejtése alant. )

Figyelt kérdés

ha csak alszik, meg alszik a lakás egyik sarkában, nincs kedve kimenni pisilni, kakálni a kertbe, depressziós, hagyja, hogy simogassák, de valamiért olyan fura, nem törleszkedik, nem viszonozza a szeretetet. 5 hónapos a kis vakarék és elég drágán vettem az én kis luvnyácskámat.


Normálisan eszik, iszik, de ez a sok alvás nekem gyanús. Esetleg a frontátvonulásos időt így próbálja leküzdeni?


2011. dec. 6. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha macska lennék, én is depis lennék ilyen gazdi mellett :D


Amúgy a macskák sokat alszanak, ebből a legtöbb csak félálomszerű pihi. Alapvetően meg éjszaka aktívabbak a természetüknél fogva. És nem mindegyik macska bújik az emberhez, ők sem egyformák. Nekem is volt olyan, akit nem lehetett ölbe venni meg szeretgetni, meg olyan is, akit levakarni se tudtam magamról.

2011. dec. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
orvos
2011. dec. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tenyésztő, orvos, aztán lehet a frontra fogni, ha egyikük sem tud semmi okosat mondani.
2011. dec. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy macska a nap 24 órájából 18-at alszik, és inkább este/éjjel aktív. Az enyém akkor aktív, amikor otthon vagyunk, délután és este.

Mi az hogy "nincs kedve kimenni pisilni, kakálni a kertbe"? A szobába piszkít? Ha nem, akkor egyszerűen csak lehet, hogy nem is kell neki éppen... Ha igen, akkor neveld meg.

Ha nagyon aggódsz, akkor orvos.

2011. dec. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jaj, már meggyógyult, csak valamiért megnyúlt az alvásigénye. A szobába piszkít, na azt azért nem, van álomalomtála is, de régebben szeretett kijárni a parasztmacskák közé (van még kint egy rakatnyi nyáum, abból 3 az enyém, meg egy csomó környékbeli cicust én etetek olcsó macskatáppal). Höhö!


Amúgy köszönöm a válaszokat!

2011. dec. 8. 11:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!