Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinek hogy telik a macskával...

Kinek hogy telik a macskával a karácsony?

Figyelt kérdés
Most van először szobamacskánk és ez lesz vele az első karácsonyunk.Tippek a karácsonyfa biztossá tételéhez?
2011. dec. 12. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Kössétek ki:) Rögzítsétek valahogy, nálunk már többször fölborult. Pedig csak a díszekkel játszik, de ha beleakad a karma és megrántja...bumm. Ja és a színes égősort se rágja meg, nehogy áramütés legyen belőle.
2011. dec. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
műanyag díszek :)
2011. dec. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egész jól. Még egyszer sem borították fel a fát, pár gömböt már sikerült összetörniük. Néha megbolondulnak, és felmásznak a fára, becsücsülnek az ágak közé, de még nem történt karácsonyi katasztrófa. Azért olykor rájuk kell szólni, hogy ne is okozzanak.

Igazából mi nem szoktunk különféle óvintézkedéseket tenni, mert fölösleges. Régen úgy díszítettük a fát, hogy a gömböket csak magasra raktuk, hogy ne érje el a macska. Nos, a macska számára nincs magasság, bárhol eléri őket.

2011. dec. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát de nekem egy féléves sziámi cicám van,biztos nem tud majd ellenállni a csillogo villogo dolgoknak :D a karácsonyfa kikötésre gondoltunk,csak nem tudom hogy mit csináljunk a karácsonyfaégőkkel :S
2011. dec. 12. 12:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk eddig minden cicának maximum egy félóráig volt csoda a karácsonyfa, hosszú távon nem igazán tudnak mit kezdeni a díszekkel, mert legfeljebb lengenek egy kicsit a pofozgatástól, de nem szaladnak el, nem lehet jókat kergetőzni velük. Ha fiatalabb cicánk is van, annyi óvintézkedést szoktunk csak tenni, hogy az alsóbb ágakra törhetetlen díszeket teszünk. Mint fa, annyira nem izgatja őket, mert a kertben mászhatnak fára eleget.
2011. dec. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ő még nem kijárós cica,remélem nem a fán fogja kiélni magát...hátha őt is csak egy fél óráig érdekli.köszönöm mindenkinek a válaszát!:)
2011. dec. 13. 09:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk régóta van egy idősebb szobacicánk, tőle nyugodtan karácsonyozhattunk nem bántotta a karácsonyfát és a díszeket. Tavaly viszont hozzánk került egy igazi rosszcsont, eleven kiskandúr, miatta nem is mertünk karácsonyfát állítani tavaly.:( Idén nem tudom hogy merjünk-e mert nem nagyon higgadt le tavaly óta sem, mindennel játszik, mindent lever, tönkretesz, félek hogy a fát is felborítaná...
2011. dec. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az enyém is olyan mint egy rossz gyerek,mindent csinál amit nem szabad.Fél óráig futtattam egy játék huzigálásával,de nem birt lefáradi.Viszont a karácsonyfátol nem szeretnénk elállni.Remélem bejön az,hogy fél óra után nemfogja érdekelni,bár sztem mindent meg fog tenni hogy idegesítsen :D
2011. dec. 14. 14:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Vegyetek kisebb fát, és rakjátok rá asztalra, ott díszítsétek fel. Egy próbát megér.
2011. dec. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9. Te sem láttál még macskát. Szerinted egy asztal akadály számukra? Emelvényről még nagyobb eséllyel borítja le a fát, ha felkelti a figyelmét, és fel akar mászni rá. :D
2011. dec. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!