Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nyolc, azaz 8 macskával élek...

Nyolc, azaz 8 macskával élek együtt. Szerintetek normális vagyok?

Figyelt kérdés
Megbolondulok értük. Az életeim. A macskák.
2011. dec. 12. 18:59
1 2
 1/11 anonim válasza:
96%
A hugom 21 macskával.... a bnőm pedig 13-mal..hozzájuk képest sehol se vagy nyugi :D
2011. dec. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak 2 van, de mindet befogadnám, ha tehetném.
2011. dec. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
5 nagytestű kutya és 3 macska tartójaként szerintem igen. Bár a család rólam is másképp vélekedik.... :-)))
2011. dec. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk hat macskánk és egy kutyánk van. Szerintem ez teljesen normális. Ha sokáig távol vagyok itthonról (például nyaralok), egy idő után rendesen hiányoznak.
2011. dec. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
De jóóóó, lehet menni látogatni? :))
2011. dec. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon aranyosak lehetnek. Engem sajnos párom kivágna, mint macskát sz*rni, ha egyet is hazavinnék.

Így az állatmenhelyen élem ki macskázási vágyaimat.... :)

2011. dec. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 20 macskám van +a szomszéd cicák is nálunk lógnak legtöbbet. 9 kutyám van, lovaim, tehenek, kecskék, csacsik, sertések, baromfik, galambok, gerlicék, stb. Szerinted én normális vagyok? Egyetemet fejeztem, párkapcsolatban élek, vannak barátaim, és kiegyensúlyozott életet élek. Nekem ez a természetes. Neked is legyen az! Nem vagyunk egyformák, és szerintem sokan tartanának jóval több cicát, ha lenne rá elég keretük és megfelelő feltételük. Nekem is fontosak a cicáim, a családom után a második legfontosabbak. Élek-halok értük, de nem olyan full fanatikusan, hogy öltöztessem, ékszereket tegyek rájuk, meg a többi.
2011. dec. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy van, néha olyan rossz h ő is bőven elég :)
2011. dec. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Végül is attól függ kertesházban kint tartod vagy bent a lakásban? Ha kint akkor semmi baj, aranyos, de ha bent egy panel lakásban van 8, az már kicsit gáz. Nekem egy van bent és olyan rossz mint 6 másik :)
2011. dec. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Hát ha neked az jelent boldogságod hogy a házad teli van baktériumokal akkor igen :D Sok szőr én nem birnám :D

Énis imádom a macskákat csak nővérem kinevelte belőlem! Folyton ilyeneket mond hogy betegséget terjeszt!

2014. máj. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!