Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyiket választaná a cicám?

Melyiket választaná a cicám?

Figyelt kérdés
Van egy hét éves hím, ivartalanított, eléggé félénk cicám. Nagy lakásban él születésétől, hozzászokott az erkélyhez- ami nagy és biztonságos- a lakás is nagy, öt szobás, bárhová bármikor bemehet, ott alszik, ahol kedve tartja, és ott vagyok én neki, aki mindig szereti, és kényezteti. Ha megijed, vagy álmos, akkor mindig odafekszik az ölembe, együtt szoktunk játszani, és aludni is. Ha munkából megyek haza, már ott vár az ajtóban. Nyáron el fogok költözni ebből a lakásból, (szüleimmel laktam itt), ráadásul egy másik városba, egy sokkal kisebb lakásba. A szüleim is szeretik a cicámat, de velük nem alakult ki olyan szoros kapcs, mint amilyen velem (hozzájuk nem ragaszkodik annyira). Szerintetek vigyem a cicát magammal, és "zárjam be", -de ha ezt választom, akkor egyedül lesz szinte egész nap, mert dolgozok majdnem egész nap (ahonnan költözök el meg mindig van valaki)De akkor is velem lakik. Vagy hagyjam a szüleimmel, és havonta egyszer láthatom majd, de tudom, hogy jó helyen van? Nem akarok önző lenni, de nekem megszakadna a szívem nélküle, de akkor is, ha azt érezném, hogy bezárva van...Van valami ötletetek ere a problémára?
2009. máj. 17. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

A cicának nem a ház számít hanem a gazdija nem a nagy házhoz szokott oda hanem hozzád!Ezek után te mit tennél?

Szerintem (legalábbis a helyedbe én) magammal vinném.

2009. máj. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Hasonló volt a helyzetem, 53-ból 35 m2-be költöztem, és hoztam magammal a macsekokat is. Pár nap alatt megszokták az új lakást, és boldogok, hogy velem élhetnek.
2009. máj. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

igaz, nekem még két évem van a költözésig, és biztos, hogy magammal fogom vinni a macskámat, de már most izgulok, hogy nem lesz boldog..

én azt fogom csinálni, hogy amikor elköltözöm, szerzek egy új macskát (egyébként is akartam a mostaninak egy 'kistesót'), így amíg én dolgozok/egyetemen vagyok, ők addig elvannak otthon egymással.

2009. máj. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vidd magaddal, én is ezt tenném. Igaza van az első válaszolónak téged szokott meg nem a házat. Megkérdezhetem hány éves a cicus? Csak ne felejts el vele az új házban is úgy bánni mint az előzőben. Engedd be mindenhová ahova eddig, játssz vele sokat és ugyanúgy aludj vele. Akkor lesz depis ha ott hagyod a szüleidnél, nem fogja érteni hirtelen hova tűntél. Sok sikert!
2009. máj. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! (7 éves a cicám) Kicsit megnyugodtam, hogy azt írtátok, hogy vigyem :-) Én is így gondoltam a lelkem mélyén. Nekem ő olyan, mintha a kisfiam lenne :-)
2009. máj. 17. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!