Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? Szegény már...

Mit tegyek? Szegény már nagyon idős!

Figyelt kérdés
Van egy 17-18 éves tonkinéz cicám és már olyan nagyon lelassult, kicsit betegesen kinéző cicus, de anya szerint nem kell állatorvoshoz vinni. Bár ezeken kívül nincsenek különösebb tünetei szerintem valami általános vizsgálatot, szűrést vagy ilyeneket csak kéne csinálni, nem? Nagyon félek hogy elveszítem!:(
2011. dec. 14. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy általános vizsgálat sohasem árthat pláne ilyen idős cica esetében.
2011. dec. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És hogy vegyem rá anyát hogy igenis szüksége van rá?
2011. dec. 14. 21:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Vidd el te. :)
2011. dec. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Figyelj,az ilyen idős macskák már biztos,hogy veseelégtelenségben szenvednek.....egy vérvétel nem ártana,legalább tudnád,hogy milyen állapotban van a vese.Hidd el magadnak és a cicádnak is jót teszel,mert nem tudhatod,hogy mennyire szenved már a cicád,elképzelhető,hogy borzalmas állapotban van a veséje,és akkor nem szabad tovább szenvednie,mert ez egy rémálom lesz ha ez a baja,nem kívánom senkinek!!!
2011. dec. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Természetesen én vinném el, csak anya nem akarja mert h "fölösleges". Amúgy mit kell kérni iyenkor? Ultrahangos vizsgálatot? Röntgent?
2011. dec. 16. 10:20
 6/10 anonim ***** válasza:

Időpont tegnap 09:19 már vártalak!!!!

Ilyet nem szabad mondani,hogy fölösleges!!!!!

Ez a kis cica lehet,hogy haldoklik és nagy fájdalmai vannak,a vese nem játék...kemény dolog,mond meg a kedves anyukádnak!!!!

Tehát a kérdésre a válaszom,elég egy vérvételt kérni abból szokták a vese állapotát megnézni és az összes többi értéket...felesleges a többi vizsgálat...kérlek majd írj,hogy mi volt!!!!!!

2011. dec. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ja,és még valami,ami nagyon nehéz dolog!!!

Ha a doki azt mondja,hogy veseelégtelenség akkor sajnos ez visszafordíthatatlan folyamat,általában a macskák ebbe halnak bele....egy ideig óráig lehet húzni vesediétás kajával,de ha már nagyon rosszak az értékek akkor csak meghosszabbítod a szenvedését...figyelj,nekem a cicám szeptemberben halt meg a kezeim között ugyanebbe a betegségbe,mert hittem,hogy jobban lesz....bárcsak elaltattam volna előtte 1 nappal....nem kívánom senkinek ezt a szenvedést....zokogtam 1 hétig és már nem vagyok 20 éves,ráadásul pasi.....ha a doki azt mondja,hogy már nagyon nagy a baj akkor...tudom borzalmasan nehéz...de,a cicád és saját magad miatt is altasd el....semmit nem fog érezni,és legalább nem szenved tovább....de remélem,hogy nincs nagy baj!!!!Kérlek majd írj nekem!!!!!

2011. dec. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem úgy nézki mint akinek fájdalmai vannak , de azért maj mindenképpen elviszem!
2011. dec. 16. 14:06
 9/10 anonim ***** válasza:
érthetetlen válasz!!!!
2011. dec. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
?
2011. dec. 16. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!