Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valakinek az ismerősi...

Van valakinek az ismerősi körében szegény család vagy idős ember, akinek jól jönne egy TV-készülék?

Figyelt kérdés

Újat vettünk, így feleslegessé vált. 50 cm képátmérőjű, képcsöves S-sel kezdődő márkanevű készülék. Teljesen működőképes, egyedüli hibája, hogy a hátulján a DVD csatlakozó nem működik.

A fővárosban a szállítást is meg tudom oldani, természetesen ajándékba adnám!


2011. ápr. 28. 21:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Habár nekem nincs rá szükségem és sajnos nem ismerek olyat, akinek szükséges lenne, de ez valami hihetetlenül rendes tőled. ^^
2011. ápr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem rendesség, csak jobb helye lenne olyannál, akinek szüksége van rá, minthogy kidobjam.
2011. ápr. 28. 21:52
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Az igaz, de már magában az, hogy gondoltál arra, hogy valakinek ingyen, bérmentve, szállítással együtt odaadnád, akár egy teljesen idegennek is, az nagyon szép dolog. ^^
2011. ápr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ha valaki ide nem szeretne írni, privátban is megkereshet!
2011. ápr. 28. 21:54
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha ismeretségi körben nem találsz neki gazdát, hirdesd itt:

[link]

2011. ápr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Azért az ország túlvégére nem szállítanám el, csak a fővároson belül :)
2011. ápr. 28. 21:55
 7/16 A kérdező kommentje:

Sok olyan történetet olvastam itt, hogy rossz helyzetben vannak családok, azért is gondoltam arra, hogy egy családnak vagy egy magányos idős embernek adnám oda.


Utcán mégse szeretnék néniket és bácsikat/anyukákat leszólítgatni, hogy szükségük lenne-e rá, gondoltam itt kérdezem meg.

2011. ápr. 28. 21:57
 8/16 A kérdező kommentje:

Jut eszembe, még Zala megye vagy Kiskunlacháza környéke is szóba jöhet, mert vannak ott rokonok és időnként járok arra is - a kocsinak meg mindegy, hogy van-e benne egy tv.


Bocsánat a csapongásért, csak nemrég ért haza az új készülék, én meg morfondíroztam, hogy most hova a fenébe tegyem a régit és akkor jutott eszembe, hogy itt felajánlom.

2011. ápr. 28. 22:00
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
El sem hiszem hogy vannak ilyen emberek:) Biztos jól jönne valakinek, kérdezősködj vagy valami alapítványtól kérdezz rá kinek vihetnéd el.Remélem sikerül valakihez eljuttatnod. Remélem megírod majd hogy sikerült-e...
2011. ápr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Alapítványhoz nem szeretném bevinni, mert a férjem egyik rokona alapítványoknál dolgozik és a "jobb cuccokat" a kevésbé rászoruló alkalmazottak viszik haza, nem azok, akiknek tényleg szükségük lenne rá.


Itt legalább van lehetőségem rá, hogy tényleg olyannak adjam, akinek szüksége van rá.

2011. ápr. 28. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!