Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel tudnám rávenni a macskám...

Mivel tudnám rávenni a macskámat, hogy többet mozogjon?

Figyelt kérdés

Most, hogy hidegebb van, szeret a lakásban lenni. Viszont nagyon ellustult, inkább csak enni jár ki a szobából,aztán visszamegy és tovább alszik. látszik is rajta, hogy az elmúlt egy hónapban hízott kicsit. múltkor kimentem vele az udvarra, próbáltam vele játszani úgy mint régen (akkor futkározott,ugrált,stb), most csak sétált egy kicsit, inkább ment volna vissza a házba. esetleg valami ötlet, hogyan tudnám megint rávenni hogy többet mozogjon?


egyébként nem hiszem hogy beteg, mert ugyan úgy viselkedik meg minden, egyszerűen csak lusta lett.


2011. dec. 16. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálja, sőt tavaly télen is ezt csinálta. Csak azért megy ki, hogy elvégezze a dolgát. Nyugi ez teljesen normális, tavasszal, majd újraindulnak:)
2011. dec. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyém szobacica, és úgy tudom alaposan megmozgatni, hogy egy A4-es papírt összegyűrök, és azt dobálom neki. Vagy egy tiszta cipőfűzővel játszom vele (kergeti). Imádja:)
2011. dec. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet kapni olyan zseblámpát, aminek az egyik fénye piros pontnak látszik. Na, olyan macska nincs, amelyik ne kezdené kergetni a pöttyöt :)) És közben jókat lehet szórakozni, mert olyan buta képet vágnak, mikor sehogy sem bírják letappancsolni vagy bekapni :)
2011. dec. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ...Angéla... válasza:
kajával.az enyém ha dugig van kajával akkor is éhes,pont mint garfield de közel sem hasonlít rá.
2011. dec. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is szobacica,én lézerrel szoktam vele játszani, nem tudja megunni :)))
2011. dec. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

az enyém egyébként ugyan olyan,mint garfield :D amiket írtatok, majd kipróbálom vele:)

2011. dec. 17. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!