Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Január végén elköltözünk, van...

Január végén elköltözünk, van egy ivartalanított kandúr cicám! Van e valamilyen altató macskák számára?

Figyelt kérdés
Mert tudom hogy nagyon nehezen viselné ébren a 300 km-es utat. Nem szeretném hogy depressziós legyen, amúgy is elég csendes, kissé visszahúzódó cica, nem szereti az idegeneket, de mi így imádjuk ahogy van.
2011. dec. 17. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

szerintem ez felejtő!!!!!!

Ha kocsival mész és dobozban van a cica,elég ha érez téged,ő akkor nyugodt lesz!!!!

2011. dec. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvostól kérj segítséget, magadtól semmiféle tanácsra hallgatva ne adj semmit. Az emberi gyógyszerek zöme mérgező az állatoknak.
2011. dec. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki fogja bírni az utat.Mondjuk én nem is az út miatt aggódnék,hanem inkább attól ijedhet meg,hogy új helyre költöztök,új szagok,furcsa zajok,stb.
2011. dec. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én is inkább a költözés utáni reakciójától tartok, de remélem hamar túlteszi majd magát rajta!

Mindenképp kikérdezem az állatorvosunk tanácsát!

2011. dec. 20. 19:32
 5/7 bósznya válasza:
100%

Szia,


A cicahordóbe tedd a kedvenc játékát vagy párnáját, akkor az ismerős szag kicsit megnyugtatja és az is jó ha beszélsz hozzá.

az új helyen lehet nem lesz étvágya pár napig, de aztán helyre fog jönni. Anno nekünk hasonló helyzetben az segített sokat, hogy az új helyen ugyanazok a zenék szóltak mint amik a régi helyen.

2011. dec. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Például: [link]
2011. dec. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Szerintem ez is jó: [link]
2012. jan. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!