Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol tudok Ragdoll kiscicát...

Hol tudok Ragdoll kiscicát venni? (maximum 50. 000Ft)

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 13:12
1 2
 1/14 LadyLee ***** válasza:
38%
Mennyivel jobb egy olyan cica, mint egy papírok nélküli házicica, amiből több száz keres gazdit ingyen?
2011. dec. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2011. dec. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%

miért ne venne ilyen cicát,ha neki ez kell?

a lényeg az,hogy jól tartsa!!!!

2011. dec. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Max. 50 ezerért sehol. Legfeljebb annak látszó keveréket. Ne haragudj, de ez a kérdés a BMW-t akarok, de csak egy Suzuki árát szánom rá tipikus esete....
2011. dec. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak az egy embernek aki válaszolt.
2011. dec. 18. 11:17
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
Válaszoltunk. Az, hogy NEKED nem tetszik, egyéni szoc. probléma.
2011. dec. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 LadyLee ***** válasza:
24%
Az viszont, hogy nem válaszoltál a kérdésemre azt jelenti, amit sejtettem: presztízs fogyasztási cikként tekintesz egy élő állatra. Szánalmas. Semmilyen cica nem való neked.
2011. dec. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
54%
Hát lehet hogy velem is baj van, de én is radgoll cicát szeretnék a gyermekeimnek és magamnak persze, de én is olcsón!!!Nem tudom ez miért baj???!!!!
2011. dec. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 LadyLee ***** válasza:
23%

Akkor baj, ha nem tudod megmondani, hogy mégis miért olyan cicát akarsz, miért nem jó neked egy "közönséges". Ha tudtál volna akár te, akár az eredeti kérdező egy épkézláb érvet mondani arra, hogy miért olyan cicát szeretnétek, azt nyilván elfogadtam volna.


De így nyilván azért vágytok arra a civusra, amiért egy Louis Vuitton táskára is, mert ettől érzed majd magad többnek. Szánalmas. Az még hagyján, ha ezért valaki megveszi a szar márkás cuccokat, de hogy állatot választani ilyen "érvek" mentén. Pláne, ha ahogy írod, még csak meg sem engedheted magadnak. :) Tényleg nevetséges.


De hát, boldogok a lelki szegények, csak azokat az állatokat sajnálom, akik nálatok kötnek ki.

2011. dec. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Te nem ismersz engem, és nagyon csúnya dolgokat írsz. Valami másról beszélsz, azt én sem szeretem. Nem vagyok rongyrázó és nem szeretem a drága dolgokat. Okkal keresem ezt a fajta cicát, vagyis még csak tájékozódom, mivel vásárlás elött egy felelős állattartó ezt teszi. Hogy végül is milyen cicánk lesz, a sorsra bízom, és hiszem hogy azt szánta nekünk a sors. Kérlek ne ítélj ilyen elhamarkodottan senkiről!Andi
2011. dec. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!