Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám ma fialt először de...

A macskám ma fialt először de a kicsik nem találják a ciciket meg fogják találni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Szia!Amikor azén cicám fialt lenyalta az anyu,és már utána szopot iS!Szerintem meg fogják találni,esetleg ha nem a fejüket tartsd oda a cicihez,hátha rácuppannak.
2009. máj. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Persze, ne aggódj. Nekem voltak és vannak is cicáim.

Idővel megtalálják. Olyan is van, hogy mind 1-2 cicire akar menni, és a többiből alig esznek :)) de meg találják, nem kell aggódni.

Esetleg ha mégsem, tartsd oda a fejüket picit a cicijéhez a cicának, vagy picit nyomd meg a cicijét, hogy tejes legyen és akkor a kicsik megszagolják és majd elkezdenek enni.

Picit tedd oda a cicák fejét és ne hagyd, hogy elmenjenek... nem kell nagyon szorítani, csak úgy megtartani, hogy ne akarjon elmászkálni, hanem a szájába vegye. De nekem is volt velük szerencsétlenkedés az elején, néha nem is akarnak enni, és nekik akármelyik cici nem jó, végig kellett próbálni mindnek az összeset, aztán választottak és utána mindig oda mentek már :))))

de ne aggódj, maguktól is megtalálják idővel. Nagyon aranyosak lesznek, ahogy a kis mancsukkal masszírozzák majd a nagy cica hasát evés közben és mind becsukja a szemét és dorombol :)))

2009. máj. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Az nagyon aranyos főleg ha utána is jön a szopóösztön és téged is elkezd gyúrogatni,nah nem a te cicidXD,ha nem az ujjad:D

Amúgy megfogják találni nyugi,csak cuppantsd rá őket a cicra:D

2009. máj. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

Ha egészségesek, nem koraszülöttek meg fogják találni. Tedd oda a fejüket.

Nekem tavaly korán szült a cicám ők nem tudtak cumizni, bármit tettünk, be sem kapták a cicit. Nem tudták mi a dolguk.. De remélem nálad nem lesz ilyen gond.

2009. máj. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
13:43 vagyok, üzenem annak, aki lepontozott hogy ő biztos jobban tudja, hiszen azért neveltem én fel legalább 30 cicát eredményesen...
2009. máj. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Ki pontoz le itt mindenkit? Hiszen az igazságot írtátok!

30 macska? Nem rossz, én 57nél tartok.:D Persze nem mind kölyök volt, a legtöbbet már felnőtt korában mentettük meg, de az is számít.:)

2009. máj. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

Számít hát :)


Én nem tudom minek kell lepontozni, akkora baromságot csak nem írtam...

2009. máj. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget
2009. okt. 21. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!