Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol adhatok fel hirdetést,...

Hol adhatok fel hirdetést, hogy a nemrég született kiscicáinknak gazdát találjak?

Figyelt kérdés
5 kiscicánk született pár hete. Nagyon vagányak és aranyosak, már maguktól esznek-isznak. Az a gond, hogy nem tarthatjuk meg őket. A cicánk nagyon fiatalon ellett, így nem számítottunk a kis jövevényekre. Tudnátok segíteni nekem abban, hogy hol találhatok kedves, szerető gazdikat számukra? köszönöm a segítséget
2010. máj. 8. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Expressz, topapró. Beírod google-ba, hogy ingyen apróhirdetésfeladás, és kapsz sok lehetőséget.

Egyébként hol vannak a cicák, engem érdekelne egy, de, hát szabolcsi vagyok. Nem raknál fel képet róluk?

2010. máj. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
lusta vagyok rágooglézni de haziallat.hu vagy valami ilyesmi az oldal neve.én is onnan akartam anno örökbefogadni kiscicát :)
2010. máj. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a gyors válaszokat:)

Én budapesti vagyok sajnos, de biztosan megoldható valahogyan a dolog:)

fényképem sajnos még nincs róluk, de holnap lefényképezem őket. 2 szürke-fehér

2 fekete-fehér és 1 barna-cirmos - fehér, fehér pöttyös cicánk van:)

2010. máj. 8. 22:15
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy látom egy hirdetést már fel is adtál :)

Egyébkét nekünk úgy sikerült őket elajándékozni, hogy kiragasztotuk a képüket egy telefonszámmal a környéken több helyen, az internetesre nem nagyon jelentkeztek, de azért próbáld meg, lehet, hogy csak régen volt és azért nem.

2010. máj. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én úgy csináltam hogy googleba rákerestem hirdetőoldalakra és mindenhova feltettem képpel együtt őket, el is keltek 2 héten belül.
2010. máj. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2010. máj. 9. 00:09
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Ebben a tavaszi macskadömpingben, a kígyótartók találhatnak bőven kaját állataiknak.

Szegény kiscicák!

A gondatlan macskatartók pedig boldogok, hogy bár 6 is született, mégis elkelt az összes, egy héten belül.

Na igen. Minden állatnak szüksége van a táplálékra.


Ragassz ki plakátokat olyan helyeken, ahol sok állatbarát fordul meg, pl. Állateledel bolt, állatorvos, stb.

Akkor több esélyük van rá, hogy jó helyre kerüljenek.

A buszmegállót és az oszlopokat nem javaslom.

Győződj meg arról, ha valaki felhív, hogy tényleg tudja- e tartani a cicát! Biztos, hogy sok barom van ilyenkor, akik csak azért visznek kismacskákat, hogy a kutyájuknak legyen mivel "játszani".

Ha már az anyamacska nem szoptat, ivartalanítsd majd!

2010. máj. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2010. máj. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!