Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicánknak vmi baja van már...

A cicánknak vmi baja van már második napja. Nem eszik, nem iszik semmit nem fogad el! Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel azt vettem észre a párommal hogy nem jön enni.Azt hittük hogy csak csavarog mert kan macska.Most este elkezdtük keresni hogy hol van hívtuk de nem jött erre kijön anyósom és elkezdi mesélni hogy bezárta a nyúlketrecbe mert vmi baja van.Nekünk semmit se szólt pedig tudta jól hogy akkor nem veszek semmit hanem viszem az állatorvoshoz.Lehetséges hogy mérgezett egeret evett?Hátra se tudok hozzá menni megnézni hogy mi van vele mert ott korom sötét van és nincs lámpánk.A pénzünket elköltöttük max.4000ret tudok rászánni.Mi lehet vele?Annyira fáj nekem van a világ legrosszabb anyósa UTÁLOM!!!!!!!!!!!!!!!Mérgezésnek mik a tünetei?
2009. máj. 18. 22:29
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem kan hanem kandúr.
2009. máj. 18. 22:31
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Te jó isten! Miért nem tudsz érte menni? Azonnal hozd ki a ketrecből, mindenféle fertőzést összeszedhet, nekem is így pusztult el három cicám (bár ők önszántukból mentek be)!!!!

Vidd orvoshoz, akármi baja lehet, ha nem tudod egyben kifizetni, akkor kérj részletfizetést, biztos engedik.

Az anyósodat meg csókoltatom!

Hozd ki a cicát mindenképpen!!!!!

2009. máj. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Istenem de nem tudok hátra menni mert minden féle szar vas bevan oda pakolva és nem tudnék hozzáférni mert olyan sötét van ott.Azt mondta anyósom hogy azért zárták be oda mert van egy 8hós kislányunk és hogy nehogy elkapjon valamit.Mikor megkérdeztem hogy miért nem szóltak akkor csak annyit mondott hogy "azt hitte hogy tudjuk".Legszívesebben most pakolnék és költöznék innen valahova a francba.Mérgezésnek mik a jelei.Mert nekem csak annyit mondott hogy nem eszik meg nem iszik.
2009. máj. 18. 22:44
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

az állatorvosok sürgős esetben általában megengedik, hogy ne rögtön fizesd ki az egészet, hanem később. felveszik az adataidat biztos ami biztos alapon, és később részletekben fizetheted. akinél oltattátok, annak megvan a telefonszáma, nem? (ugye legalább veszettség ellen oltva van?)

sajnos az is lehet, hogy már nem él a cica vagy élet-halál határán lebeg ( ha mérgezés, akkor nem valószínű, hogy él még)

2009. máj. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Mérgezésnek rengeteg jele lehet de így, hogy nem is látod a cicát... Ha minden sz.r oda van pakolva, hogy a fenébe zárták be?

Menjen az anyósod a jó édes tudodhová, hogy a kisbabával takarózik! Semmi baja nem lesz a gyereknek, ha nem ér a macskához, ezért nem kell bezárni! Teljesen úgy tűnik az írásodból, hogy direkt akarja eltüntetni!!

Valamit pedig találj ki, elemlámpával pakoljatok vagy én nem tudom, ha meg akarod menteni a cicát.

Első voltam.

2009. máj. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

1. Szabadítsd ki a macskádat és vidd el orvoshoz

2. Zárd be a helyére az anyósodat


Ha a leggyakoribb kumarin mérgezése van, akkor habosat hány, iszonyatos fájdalmai vannak, ilyenkor K vitamint és atropinnt ad neki az állatorvos (nem anyósodnak


Én éjjel kettőkor másztam fára ötvenöt évesen, hogy lehozzam a cicust, Te annyira nem vagy képes, hogy előkerítsd?

2009. máj. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én macskám életéről lenne szó, most éjfél tájban is nekiállnék átverekedni magam a dzsumbujon, és kiszedném a macskámat!! ha igazán fontos lenne az állatod, megtennéd.
2009. máj. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam hátra menni de nem tudok bemenni szólítottam de nem nyervog meg semmi.Anyósom azt mondja hogy egyáltalán nem nyervogott eddig se.Ha nyervogott volna akkor azt biztos meghallottam volna.Azt mondja hogy egész nap csak fekszik.K-vitamint reggel tudtam volna íratni a dokival.Akkor talán már semmi baja nem lenne a kis Bercinek.Ezt direkt csinálta mégpedig azért mert szerettük volna végre rendbe rakni az udvart pont az ilyen szar vasakat eltüntetni de ez már nem teszett neki és azért csinálta!Képzeljetek el egy sufnit aminek nincs ablaka csak egy ajtaja van az is félig összedőlve és nappal is csak akkor megy be a fény ha nyitva az ajtó.Így már képzelhetitek szegénynek milyen sötét van ott.Elemlámpájuk csak nekik van,kértem tőle az előbb és azt mondta hogy nincs meg.SZEMÉT!
2009. máj. 18. 23:19
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj ,de ha az én macskám lenne nem szaroznék sokat!Ha tényleg szereted akkor menny és szabaditsd ki ha meg nem érdekel annyira akkor ne itt nyávogj!!Bocsi, csak őszinte voltam!!
2009. máj. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ja és a pláne az egészbe hogy az ő cicája és nem az enyém de benne nincs annyi érzés hogy vmit tegyen.Lehet hogy tudta hogy úgyis elvinném dokihoz és nem akarta hogy az ő macskájához közöm legyen.
2009. máj. 18. 23:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!