Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehetett a kiscicák baja?

Mi lehetett a kiscicák baja?

Figyelt kérdés

votl 2 aranyos kb5 hónapos kiscicánk. teljesen egészségesek voltak, egyszer csak egyszerre megbetegedtek. nem akaretak enni, folyékony lett a székletük, inni is csak nagyon keveset akartak. teljesen lefogytak, és végül egyszerre(!) elpusztultak.


májbetegség nem lehetett szerintem mert a szemén semmi sárga szin nem volt, mi mérgezésre gyanakszunk. ti mit gondoltok?


2011. dec. 20. 19:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
31%
Romlott a táp vagy túl sok a hashajtó nekik.
2011. dec. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
Túl sokat szeretgetted és megfososodott!
2011. dec. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
féreg, fertőzés, mérgezés
2011. dec. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

de ha férgesek lettek volna akkor ettek volna, nem?

2. válaszoló k**va vicces vagy hahaha

2011. dec. 20. 19:50
 5/23 A kérdező kommentje:
fertőzéskor meg az egyik elöbb elkellett volna hogy pusztuljon.
2011. dec. 20. 19:51
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvoshoz kellett volna vinni, nem végignézni a szenvedésüket.
2011. dec. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
már oylan sokszor voltak állatorvosnál, minden szarság miatt, az elején azthittük hogy valami könnyebb betegség, de aztán 3-4 nap alatt meg már késö lett volna az állatorvos sem tudott volna sokmindent csinálni
2011. dec. 20. 19:59
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nos, én nem így állok az állataimhoz, bár nekem patkányaim vannak, nem nyűg dokihoz menni, ha bajuk van, annyiszor megyek, míg nincs rendben a szerencsétlen állat.
2011. dec. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
13%
2. vagyok nem viccből írtam ha sokat szeretgetek és nyomkodod a hasát megfososodnak, (hasmenésük van, nem esznek, nem isznak) és nem élik túl. Az első macskámmal ez megtörtént kicsi voltam és nem tudtam, hogy nem szabad szüleim nem látták, hogy nagyon gyomrozom és ő se élte túl! NEM VICCBŐL ÍRTAM!!!!
2011. dec. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló: igen, ezzt énis tudtam, hogy ez lehet, ezért vigyáztunk a hasukra nehogy megnyomkodjuk :/

ha az erre járkáló kisgyerekek nem nyomkodták szét, akkor az kizárva

egyébként csak nappal voltak kinn, éjjel a házban aludtak.

2011. dec. 20. 20:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!