Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehetett a kiscicák baja?

Mi lehetett a kiscicák baja?

Figyelt kérdés

votl 2 aranyos kb5 hónapos kiscicánk. teljesen egészségesek voltak, egyszer csak egyszerre megbetegedtek. nem akaretak enni, folyékony lett a székletük, inni is csak nagyon keveset akartak. teljesen lefogytak, és végül egyszerre(!) elpusztultak.


májbetegség nem lehetett szerintem mert a szemén semmi sárga szin nem volt, mi mérgezésre gyanakszunk. ti mit gondoltok?


2011. dec. 20. 19:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Fertőző gyomor és bélgyulladást hívja a köznyelv "megfostosodásnak". A közhiedelemmel ellentétben azonban nem az miatt van, hogy túl sokat szeretgetik, nyomkodják a hasukat stb, hanem egy komoly vírusos eredetű betegség.


[link]

2011. dec. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

dehát nem volt lázas, nem is hányt. :/ volt már ilyesmi baja az egyiknek. teljesen más tünetei voltak akkor.

azt mondta az állatorvos hogy ha lázas a cica akkor kedvtelen, csak fekszik. ebböl felépült sikerrel az egyik, a másiknak nemis volt ilyen baja. ez már több mint egy hónapja volt. ezek nemvoltak egyébként kedvtelenek, az egyik az még tegnap felmászott a lábamra, hogy vegyem fel :(

2011. dec. 20. 20:18
 13/23 anonim ***** válasza:
Megártott nekik a 2 hetes tejfölös babfőzelék.
2011. dec. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
a legjobb macskajákat adtuk nekik :(
2011. dec. 20. 20:26
 15/23 anonim ***** válasza:
Oltásuk volt? Ha nem, akkor szinte biztosan macska-parvó. De mindenképpen valami vírusos betegség. Nem tudom, mennyi ideig néztétek a dolgot, ha idézem: "teljesen lefogytak",de gondolom nem 1-2 napot.... Remélem tanultatok a dologból és ha lesz még macskátok, nem vártok a dokival ennyit. Inkább a kaja legyen olcsóbb, de az oltáson, orvoson ne spóroljatok...
2011. dec. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
a közeljövöben akartuk beoltatni öket. egyébként elég gyorsan lefogytak
2011. dec. 20. 20:40
 17/23 anonim ***** válasza:
Akkor jól sejtettem. 5 hónaposan már meg kellett volna kapniuk legalább a 2 kombináltat, de mivel kijárósak voltak, a leukózis elleni is igen erősen ajánlott lett volna....
2011. dec. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nekem a macskámnak ez volt sajna a baja és meghalt pedig úgy szerettem , végül kiderült , hogy kiraktak valami !!!mérget !!!a vad kutyáknak vagy vaddisznóknak amit megehetett de máig sem,ugyh lehet ők is bekaptak valami mérget, kinti cicák voltak??
2011. dec. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
nappal kinti, este benti
2011. dec. 22. 12:07
 20/23 anonim ***** válasza:
Végignézted ahogy meghalnak? Mi az hogy az orvos se tudott volna vele mit kezdeni? Mentőt se hívj senkihez az utcán mert úgyis mindegy.Fúj undorító vagy...
2011. dec. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!