Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Volt valakinek a macskájával...

Volt valakinek a macskájával hasonló? Iszonyatosan tépi a szőrét! Csomókban. Semmi nem használ! Van valami alternatív gyógymód?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 10:03
1 2
 11/16 zokniszörny ***** válasza:
Ha Budapest közelében élsz, akkor vidd el az Állatklinikára (van ilyen.) Egyébként az is lehet, hogy depressziós (ilyen is van), de lehet agytumor, bőrfertőzés, idegi probléma. Kérd meg az állatorvost, hogy tegyen rá olyan cuccot, amitől nem éri el magát, biztos nem fog neki örülni, de ez se normális, hogy tépi magát.
2011. dec. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Most másik orvos rendelt, nála voltunk (am Bp közeli városban élek). Talált élősködőket a bőrén, kapott most szurit, meg ilyen parazita írtót. (vettem a másik másik cicáknak is, biztos ami bizts, bár nem érintkeznek egymással). Remélem ez volt a baja, egyébként nem értem eddig miért nem tűnt fel a többi orvosnak (mondjuk koromfekete a macska). Még mindig nincs javulás, csak reménykedem, hogy ez volt a baja, de nekem nem úgy tűnik. A gallért rátettem, csak így meg nem fogm tudni, hogy továbbra is csinálja-e.
2011. dec. 22. 13:05
 13/16 zokniszörny ***** válasza:
Milyen élősködők? Ha rüh, akkor azzal nagyon kell vigyázni, mert nagyon fertőző!
2011. dec. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nem én voltam bent a rendelőben az ifjú úrral. De nem rüh, tudom milyen az, a nagyobb macskámnak volt (ilyen fülatka, fül rüh). Azt is megnézettem kb 1 hónapja a nagymacskán (nincs neki)
2011. dec. 23. 10:48
 15/16 A kérdező kommentje:
nem igazán javul a dolog..
2011. dec. 25. 13:01
 16/16 anonim ***** válasza:
Az orvos csak akkor fogja neked meggyógyítani, ha már kivasalta belőled a megfelelő lét! Te derítsd ki hogy mi a baja! Gyógyítsd meg! Az állatorvos mind kötschög!
2016. febr. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!