Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik Royal Canint válasszam?

Melyik Royal Canint válasszam?

Figyelt kérdés

Tapasztalatot kérek szépen. Melyik RC eledelből válasszak, ami nem speciális táp, ill. nem fajtatáp, hanem normál macskának alkalmas és kisebb szemű? Tehát nem olyan kellene, mint a MC táp, melyben centis golyók vannak és kb másfél hónapig elég a tízkilós. Vagy árban hasonló, jó minőségű prémium táp érdekelne a fenti feltételekkel.

Előre is köszönöm.



2011. dec. 21. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Maine Coonod van ezek szerint?

Nekem is az van, én a Royal Canin Maine Coon Kittennel etetem, nekem bevált, az enyém 1,5 éves.

De ha neked ez nem jön be ill a cicádnak akkor tudom javasolni a sima kittent olcsó (mihez képest), kb max 1.800Ft a kilós ára piacon de vehetsz 15.000Ft-ért már pl teszveszen vagy vaterán 10kg-osat :)

2011. dec. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi. Másfél éves az enyém is, de nem etetném már Kittennel. Eddig a normál Coonos kaját kapta, a golyósat, de a macskának annyira szerintem nem bejövős, amúgy sem egy száraztápos, másrészt pedig szerintem egy rablás az a kaja. Most úgy döntöttem, kipróbálom a RC Exigent Proteint, ami válogatós macskáknak jó lehet.

[link]

Ha pedig nem jön be, akkor még a Acana Wild Prairie Cat-et rendelem.

2011. dec. 22. 20:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Acana/Orjen ezerszer jobb, mint a Canin. Olcsóbb, egészségesebb, kérdezz meg egy állatdokit, olvass utána, én nagyon ajánlom. R.C.-t is visszahívták anno a tápvisszahívási botrányban, egyedül a fent említett két márka "úszta meg".

Acana-nak nincsenek specializációi, jó kis/nagy/ivartalanított/bármijen fajta cicának ugyanúgy.

2011. dec. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Tudok róla, hogy az Orijen és az Acana jobbak. A cicámat RC-referencia kennelből vettem, ezért is maradok most a RC-nál, mert olcsóbban is meg tudom venni mint a boltban. Ha ismered az Acanát, meg tudod mondani, hogy kicsi vagy nagyszemű a szárazkaja? Kifejezetten ezekre gondolok:

[link]

2011. dec. 23. 08:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Tenyésztőktől kaptam a tanácsot hogy érdemes ezzel etetni a méret és a növekedés miatt, tudod h sokáig nőnek. Az enyém nem vmi nagy cica, ezért is etetek a RCMCK-val :) Első voltam :)
2011. dec. 25. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ebben mondjuk lehet valami, nekem 4 évet mondott a tenyésztő.
2011. dec. 25. 15:46
 7/7 A kérdező kommentje:
Acanát rendeltem a miheztartás végett. :)
2011. dec. 25. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!