Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez a bepisilés bajt jelenthet?

Ez a bepisilés bajt jelenthet?

Figyelt kérdés

1 éve van nálunk, kinti-benti cica.Az éjszakát csak télen töltheti bent, mert párom nem nagyon van oda érte.

Eddig még egyszer se pisilt be, este mindig kimegy egy fél órára és reggel megvárja míg felkelek kiengedni.

Most éjjel viszont bepisilt.Még ezen nem is aggódnék annyira, mert hát istenem előfordul.

Viszont volt nekem már nem egy cicám régebben, és azok ha bepisiltek (és ők gyakrabban tették) akkor kispéciztek egy sarkot, a szekrény mellet-mögött, ágy alatt vagy bármi ilyesmi helyen.

Ő viszont a fekhelyére pisilt.A párnája is tocsog a pisiben.

Ahogy felkeltem ő azonnal kiment, de hirtelen semmi bajt nem láttam rajta, a pisit csak utána vettem észere.


3 éves ivartalanított nőstény.


2011. dec. 30. 06:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy bepisilésből még nem lehet következtetni semmire. Ha ismétlődik a dolog, akkor kell elkezdeni gondolkodni a miérteken.
2011. dec. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy most nagyon kellett neki, és megzavarodott, hirtelen nem tudta hova végezze. Mindenesetre mosd ki jól a kis fekhelyét hogy ne érezze a pisiszagot.

Nekem is volt ilyen egyszer hogy a macska maga alá kakilt, nem tudom mi zavarhatta meg ennyire.

Ha megismétlődik, inkább tarts bent alomtálcát hogy abba pisiljen!

2011. dec. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Megnyugodtam. Anyum is mondta hogy ilyen elő fordul, és az ő állataival is megtörtént már hogy álmukban bepisiltek. :)

Persze jól kimostam azonnal a párnáját.

Alomtálca sajna nem lehet, így is megy a morgás hogy bent van időnként a macsek.A párnáért is kaptam, hogy ne nagyon szoktassam, meg kényelmesítsem a cicust. :( Még jó hogy én keltem fel előbb és a párom nem tudja hogy bepisilt, mert már repült volna. :(

2011. dec. 31. 05:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!