Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tanácstalan vagyok! Mit tegyek?

Tanácstalan vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A cicánk 9-10 hetes szépen használja az almot,de néha nem tudom hogy mi jön rá!Egyszerüen gondol egyet és máshova pisil!Van ugy hogy napokig normális aztán meg le pisili a párnát!Nem tudom,hogy miért csinálja,de ez igy nem lesz jo!Két kis gyerekem van és ha nem hagyja el ezt a rossz szokását kénytelenek leszünk el ajándékozni!!!Kérem aki tud segitsen!!!
2011. nov. 10. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen almot használsz? Lehet meg kellene próbálni másik fajtát. Milyen gyakran takarítod? Ha már büdös, akkor nem mennek bele, és ők hamarabb érzik büdösnek, mint mi!
2011. nov. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
OSCAR a neve az alomnak valamilyen olasz márka!tiszta az alom mivel épp most cseréltem ki meg reggel este kiszoktam lapátolni a piszkot!ezt megszokta csinálni egyszer és utánna továbbra is használja almot mintha semmi sem történt volna!
2011. nov. 10. 14:19
 3/8 anonim ***** válasza:

És amikor máshová pisil, akkor mindig ugyanoda? Tehát mindig arra a párnára?

Mert lehet h egyszer véletlenül odapisilt, de még most is érzi a szagot ott, ezért van az inger, hogy megint odapisiljen.

2011. nov. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát most esett meg vele másodszor!Mindig az én párnám pisili le pedig kimosattam a párnát is!Most csak egy pár cseppet engededt rá mert mikor észre vettem rávágtam a fenekére és rögtön tudta hogy hol az alom!
2011. nov. 10. 14:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz itt gond, meg fogja tanulni, csak fiatal még. Nálunk is voltak balesetek az első pár hétben, amikor hozzánk került. Nevelgessétek. Tudom, hogy a gyerkőcök miatt problémás, de szerintem idővel elhagyja ezt.
2011. nov. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot!Remélem hogy igazad lesz,mert már nagyon megszerettük!Csak egy kicsit csalododt vagyok mert már kb 3 hete nálunk van és az elsö héten semmi gond nem volt vele!A néni megnyugtatott hogy ne izguljak a cica szobatiszta(ahonnan hoztuk),most meg tiszta ideg vagyok hogy majd valahova oda pisil és én nem fogom észre venni!!!
2011. nov. 10. 15:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Kiscicáknál még előfordul a baleset, ne aggódj. Nálunk is amíg ilyen kicsi volt bizony előfordult hogy mellé mentek a dolgok pedig megmutattuk neki az almot és azonnal tudta mire való, tudta hogy oda kell csinálni, mégis volt pisi, kaki máshol. Idővel majd stabilizálódik a szobatisztaság.
2011. nov. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
bármi rosszat csinál a macskám, megfogom a nyakánál lévő bőrt, az arcomhoz emelem és ordítok vele, ahogy csak a torkomon kifér rögtön amint épp csinál valamit, nem utána félórával, mikor megtalálom..!! utána elbúj duzzogni egy félórát, dorombolva visszajön és soha az életben nem ismétli meg. ha kell, többször is meg lehet ismételni, csak határozottabban :) működni fog, mert olyan rossz élményeket lehet ezzel elültetni a macskákban hogy legközelebb fel sem merül bennük :D
2011. nov. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!