Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám hogy h, ilyen okos?

A macskám hogy h, ilyen okos?

Figyelt kérdés

Észre vettem hogy a macskám óriási inteligenciával rendelkezik ,pedig be sem tanitottuk.Anyukám dolgozni meg 5 órakkor kimegy a járathoz ami 8 házzal odéb van.A macskám ki kiséri anyukámat .Amikor a járatra felszáll akkor a cicám hazajön majd délután 2-kor újra kimegy a járathoz és anyukámat megvárja,majd együtt jönnek haza

A cicám hogy hogy ilyen okos ,amikor be sem tanitottuk ?



2011. dec. 30. 12:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Lehet hogy el van veszve benne Lassie a skót juhász :)
2011. dec. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szereti anyukádat, ezenkívül biztos van egy kis cica-karórája :D
2011. dec. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
a macskák nagyon intelligens állatok. nem kell neki ezt betanítani, ő szeretne menni és megy is. tudja mikor jön anyukád busza, mert már megtanulta magátol
2011. dec. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
de édes. :)
2011. dec. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Na ja! A macska intelligencia:))Hát kedves kérdező az én cicáim se semmik ám:)) Képzeld, mikor még melóba jártam, hajnali fél 5 -kor sokszor majdnem lekéstem miattuk a buszt, mert kísértek, én meg aggódtam, nehogy valami bajuk essék, és hessegettem őket haza. De!!! Mikor a délutáni műszak után, este fél 11-kor a sötétben mentem haza, és a cicáim potyogtak le elém a cseresznyefáról, ami a házunk előtt áll, na sokszor bizony az infarktus kerülgetett, úgy medijedtem:))) De olyan aranyosak, tündériek voltak mindig, mikor mentem el, láttam rajtuk, hogy szomorúak. Mikor megjöttem, a szó szoros értelmében körül jártak, ajnároztak, és mindig együtt léptünk be a házba. Amúgy most is itt dekkolnak körülöttem, nézik ahogy pötyögtetem a billentyűzetet, és szinte kiolvasható a szemükből, hogy hali? Te most rólunk írsz? Na ja!
2011. dec. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Az enyém is ilyen, a macskáknak van egy jó ösztöne, érzi mikor jön haza a gazdi, ezen kivül nagyon sok mindent megéreznek.

Egyszer elutaztam Hollandiába, és érezte hogy el fogok menni hosszú időre, mert nagyon bújt hozzám, és szomorú volt amikor elmentem, pedig honnan tudta volna hogy elmegyek?

Aztán egy nappal hamarabb mentem haza, de már aznap nagyon izgatott volt - otthoniak mondták, és le se tudtam vakarni magamról amikor hazamentem!

SZóval nem ritkaság, a macskák ilyenek, csak sokan nem veszik észre! :)

2011. dec. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Engem is várnak haza minden nap, és a megérkezésem előtt kb. 20 perccel kiülnek az ajtóhoz, ezt persze a páromtól tudom. Általában minden nap más időpontban érek haza, tehát még a megszokás is kizárva, hogy minden nap 4-kor várna mint Lassie. :) Én úgy gondolom, hogy megfelelő cica-gazdi kapcsolat esetén és persze egy kis idő elteltével a cica és gazdi között létrejön egyfajta szellemi kapcsolat, ami a hatodik érzéknek is köszönhető.
2011. dec. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Anyumnak nincs macskás karorája . Engem nem szokot kisérni sehova xD.

Köszi a válaszokat.

2011. dec. 30. 14:23
 9/17 anonim ***** válasza:
A macskának van karórára nem anyudnak..:D
2011. dec. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hehe, úgy értettem a cicának van egy órája:) Fél 2kor ránéz "Ejha, mindjárt jön a mutter" és rohan ki elé :D
2011. dec. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!