Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám hogy h, ilyen okos?

A macskám hogy h, ilyen okos?

Figyelt kérdés

Észre vettem hogy a macskám óriási inteligenciával rendelkezik ,pedig be sem tanitottuk.Anyukám dolgozni meg 5 órakkor kimegy a járathoz ami 8 házzal odéb van.A macskám ki kiséri anyukámat .Amikor a járatra felszáll akkor a cicám hazajön majd délután 2-kor újra kimegy a járathoz és anyukámat megvárja,majd együtt jönnek haza

A cicám hogy hogy ilyen okos ,amikor be sem tanitottuk ?



2011. dec. 30. 12:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
7. hozzászóló vagyok. Olyan jó olvasni ezeket a hozzászólásokat:) Nekem most 4 cicám van, / Jágó máris itt termett, ahogy leültem a gép elé:)/ Ő a 4 közül az, aki nagyon kötődik hozzám, bár mindegyik nagyon aranyos, ő valahogy mégis más mint a többi. Pedig egyformán szeretem mindegyiket:))) Volt már rá példa, hogy majdnem hasra estem miatta, mert állandóan szlalomozik a lábaim közt:) Bizonyára sok olyan cicás gazdi van, aki ha ránéz a cicájára, megérti, mit szeretne a cicus. Sokszor vagyok úgy velük, hogy szinte már várom, hogy mikor szólalnak meg:) Már a nézésükből tudom, mit szeretnének:) Nagyon egy húron pendülünk:) Áhhh, sokat tudnék mesélni!!! Üdv. és BUÉK:))))
2011. dec. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Olvastam már ilyen történeteket :) Én és az anyukám lakásban lakunk,és van egy 4 hónapos kiscicánk.Mikor anyukám egyedül elmegy valahova,a macska már azt is hallja hogy jön fel a lépcsőn.Egyszer volt hogy aludt a szobában,de mikor hallotta hogy forog a kulcs a zárban,rohant az ajtó elé,úgy várta A macskák nagyon okosak és értelmesek.Ajánlom a Macska ezer arca-Cicaantológia című könyvet.Én könyvtárból kölcsönöztem,macskás történetek vannak benne
2011. dec. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Áhh hát akkor karóra segitségével tudja hogy anyu a munkából mikor jön haza xD
2011. dec. 30. 16:52
 14/17 A kérdező kommentje:

7 hozzászoló : A cicád nagyon ügyes .

Utolsó válaszoló . Nekem is van olyan könyvem párnappal ezzelőtt kölcsönöztem a könyvtárból .Ma megnézem .

Köszi a válaszokat ,még várom őket !!! :)

2011. dec. 30. 16:56
 15/17 anonim ***** válasza:
Érdekes ez a tulajdonsága a cicáknak. Kórházban voltam, nem tudtam, mikor mehetek haza. Mikor kiengedtek, nem tudta senki a családból, húztam haza. Férjem mondta, hogy a maccs egyszercsak odaült az előszobába, a bejárati ajtóhoz. Én pedig pár perc múlva megérkeztem.
2011. dec. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt egy ilyen középkorú anyacicánk (akit befogadtunk),ő is mindig elkísérte reggel anyumat a buszmegállóig és délután meg elé jött :)

Ugyanez!

meg volt olyan is, hogy lementem húst venni egy utcával arrébb, velem jött, megállt a bolt előtt és együtt mentünk haza :) Mint egy kutya:D

SAjnos már meghalt.


van egy másik cicám, egy perzsa, az meg mindig az ablakban nyávogott, amikor megérezte hogy jövök haza...általában mindig az érkezésem előtt!


Úgyhogy a macskáknak tényleg nagyon jó a megérzésük, amiről nekünk fogalmunk sincs. és igen tudják az időt is!

2011. dec. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
+ a macskáknak megvan az a 6. érzékük hogy tudják mikr jön haza valaki! Próbáldki: mond anyudnak hogy eccer később, vagy hamarabb jöjjön haza! akkaor a macska is akkor jön !
2012. nov. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!