Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Daganat lehet? /Többi lent/

Daganat lehet? /Többi lent/

Figyelt kérdés
A cicusomnál 3-4 napja egy pici sebet vettem észre a bal mellső lábánál, amikor hozzáértem fájt neki mert felnyávogott. Ma mikor a kezembe vettem a cicámat egy elég nagy csomó szerű valamit találtam ugyanott. Annyira nem fáj neki de még nyávog ha hozzáérek. A csomó kemény és hosszúkás alakban terül el. Nagyon nagy a baj? Vigyen el orvoshoz?
2011. dec. 30. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vidd el orvoshoz, mert lehet hogy verekedett egy macskával vagy valami felsértette a lábát és az elfertőződött, elgennyesedett. Ezért van a búb. Ezt ki kellene fakasztani és antibiotikum is kellene neki!

Vigyétek el, amíg lehet, mert 1-jén nem biztos hogy találsz könnyen dokit. Amúgy is jobb, ha lekezelik a lábát.

Daganat kizárva.

2011. dec. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Mindenképpen elviszem dokihoz.
2011. dec. 30. 19:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg valami eltályogosodott seb lehet, mert a daganatok tudtommal csak a végső stádiumban járnak sebekkel. Dokinak mutasd meg, nagyon fájdalmas lehet szegénykének, ha elgennyesedik. Az is lehet, hogy pl. egy tüske belefúródott a bőrébe.
2011. dec. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Remélem nem lesz baja.

Drukkolok neked és a cicusodnak.

2011. dec. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!