Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? Cicám fél a...

Mit tegyek? Cicám fél a tüzijátéktól.

Figyelt kérdés
Tavaly is rémülten kiszaladt a kis házikójából és csak másnap jött elő,idén mit tegyek,hogy ne legyen megint ez a helyzet,be nem hozhatom,mert bent is fél.
2011. dec. 31. 22:21
1 2
 1/16 anonim válasza:
Esetleg fürdőszobába nem tudod berakni? Vagy olyan helyre,ahol nem lehet annyira hallani?
2011. dec. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%

a) lelövöd a tüzijátékozókat

b) lelövöd a macskát

c) beviszed, és hagyod, hogy féljen


Én a c) megoldásra szavazok.

2011. dec. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
megpróbálom a fürdőbe bevinni,de szerintem ott is félni fog,nem szereti a bezártságot
2011. dec. 31. 22:25
 4/16 anonim ***** válasza:
Be kellene zárnod valahova.
2011. dec. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
az enyém reggeltől az ágyam alatt fekszik, fél a petárdáktól, nem ment ki enni se és pisilni se, csodálom hogy bírja :D vittem neki kaját, evett egy kicsit,kihúzni meg nem tudom az ágy alol
2011. dec. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vidd be a házba, mert annyira megijedhet hogy elszalad isten tudja hová.....
2011. dec. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Simogasd sokat, akkor nem fog félni.
2011. dec. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Persze bent a lakásban simogasd, ne kint!
2011. dec. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Nálunk mindkét macska ül az ablakban és nézi a tűzijátékot...Ezzel ellentétben a kutya remeg és nyüszög, ezért én bevittem magammal a fürdőbe, aztán most meg az ágy sarkában kuporog és betakartam. Most már úgy tűnik megnyugodott. Ja és sok simogatás meg nyugtatgatás ha hagyja...
2011. dec. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
minden cica fél a tüzijátéktól, szal nyugi. egy-két nap és elfelejti, de addig is legyél vele, vagy vedd ölbe...
2011. dec. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!