Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám két napja "csattogtatj...

A cicám két napja "csattogtatja" az alsó állkapcsát és nyálzik. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Kb. 7 hónapos, kisfiú, eddig teljesen egészséges volt, most is éber, eszik rendesen, játszik a többiekkel, de mintha akaratlanul csattogtatná az alsó állkapcsát. Így remeg neki, vagy nem is tudom, hogy fogalmazzak. Nem lázas, nem evett mérget, tök normálisan viselkedik amúgy, viszont viszonylag erősen nyálzik. Lehet ez a fogváltás tünete?

Valószínűleg holnap elviszem orvoshoz (az ünnepek miatt nem vittem előbb), de kíváncsi vagyok tapasztalt-e már más hasonlókat.


2011. dec. 26. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Holnap mindenképp vidd orvoshoz! De am. valószínüleg a fogától van nézd meg, hogy nincs-e valami baja az egyik fogának
2011. dec. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Persze, viszem! NAgyon aggódok érte :(

Megnéztem, amennyire tudtam, de egészségesnek látszanak a fogai, szép fehérek, bár a lehelete nem az igazi :-/

2011. dec. 26. 18:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a fogával lesz valami! Majd holnap megmondja az állatorvos!
2011. dec. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kiderült, hogy csak a fogát váltja, már túl is esett rajta :)
2012. jan. 4. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!