Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? Cicám fél a...

Mit tegyek? Cicám fél a tüzijátéktól.

Figyelt kérdés
Tavaly is rémülten kiszaladt a kis házikójából és csak másnap jött elő,idén mit tegyek,hogy ne legyen megint ez a helyzet,be nem hozhatom,mert bent is fél.
2011. dec. 31. 22:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
96%

Ekkora egy f*szságot mint ez a tüzijáték... :-/

Legalább lenne értelme...- meggyújtod, eldobod- durr... -1500Ft..ezzel az erővel egy kútba is be lehetne dobni.. Ezek szerint mégsincs válság... :-/


Nálunk jelenleg lent pihizik az előszobában (csempe+szőnyeg), hála istennek nyugodt kutyus...

2011. dec. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hogy azt az ázsiai hastáncosnő prosti nénikéjét annak, aki nálunk ezt a durrogó marhaságot elterjesztett! Két kutyát és egy macsekot próbálunk megnyugtatni, de nagyon félnek. Aki dobja a petárdát, arra vissza kellene dobni, süketüljön meg tőle az idióta.
2011. dec. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
eddig legalább a kutyusom nem félt,de tegnap vmi idióta a kapunk elé dobta azt az idióta petárdát,azóta fél tőle,tényleg nincs válság,egy hete megy a durrogatás
2011. dec. 31. 22:50
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt küldeném a peterdázók anyjának:


http://www.youtube.com/watch?v=AnzEWNUZYNE

2011. dec. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
egyébként itt is állandóan petárda van, de óránként ellőnek vagy 30at, és érdekes, h 100 ezer ftos bírságra büntetik a petárdázókat, meg tilos, ennek ellenére nyomatják... közbiztonságból jeles... én cicáim is félnek, tűzijátéktól annyira nem, némelyik azt még élvezi is, de petárdától rettegnek
2011. dec. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 adamkak ***** válasza:
az én macskám is félt de csak leültem vele játszani és elvolt(sakk matott adott nekem)
2012. jan. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!