Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A fiú ivarérett cica tényleg...

Salhajni kérdése:

A fiú ivarérett cica tényleg elviselhetetlen?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Van egy fókajegyű himalája perzsa lány cicánk, 2 éves semmi gond vele. Találtam egy hirdetést , ugyanilyen fiút árulnak. Én Hérát is lakásban tartom , a fiú is benn lenne , de sokan mondják , amikor a fiú cica ivarérett lesz , mindent megjelöl a vizeletével , és írtózatos szaga van. Van valakinek tapasztalata ez ügyben?

Köszönöm , ha valaki válaszol !


2012. jan. 2. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Igen, fiú cicát csak ivartalanítva szabad lakásban tartani. Nekem is ivartalanított fiúcicám van. Ha nem így lenne, jelezgetne, büdösítene mindenhova. Így meg olyan, mint egy plüsscica, és játszik egész nap.
2012. jan. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Fiú cicát csak ivartalítva lehet lakásban tartani amúgy csak kint.

A miénk se volt ivartalanítva a kandúr ezért kint volt.


Az egyik ismerősünknek bent van az ivaros kandúr macskája és mindet megjelöl még a számító gép monitort is megjelöltre. Nagyon bünös van nála. Ágyat mindent amit csak el lehet képzelni.


Kandúrt csak ivartalanítva tarts bent ha nem akarod hogy az egész házad büdös macskapisibe ússzon.

2012. jan. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 2. 17:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ivarosom van bent nem jelöl.
2012. jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!