Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért akar állandóan rajtam...

/Anita_'94/ kérdése:

Miért akar állandóan rajtam aludni a cicám?

Figyelt kérdés

Nagyon aranyos dolog, de elég nehéz és megfordulni sem tudok tőle. A dagasztásról nem is beszélve. Ha túl lóg a mancsa a paplanon, lenyúzza a bőrömet...

Amúgy nagyon aranyos és pici kora óta velem alszik (már 9 éves). Elég rafinált, mert leterelem a párnámra, de megvárja míg elalszom és újra rám mászik. :)

Ezt miért csinálják a macskák? Ha ébren vagyok nem zavar, csak alvás közben agyon nyom.

A lány cicák is ilyen bújósak?


2012. jan. 4. 09:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szeret téged és a tested melegíti is őt. Nekem lány cicám van, ő is velem alszik, de szerencsére szorosan mellettem vagy néha a fejem felett, de nem mászik rám.
2012. jan. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10%
nem egészséges, gondold meg, nem fogsz levegőt kapni, megfojt
2012. jan. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Megfojtani talán nem fog :)

Én is gondoltam a melegre, mert nyáron ritkábban csinálja, meg amikor nem vagyok otthon, akkor állítólag a fűtőtesten döglik :D

Nekem csak annyi bajom van ezzel, hogy elég nagydarab kandúr és nehéz is. Végülis a testsúlyom egyötödét kiteszi a súlya. Meg a karmai is elég nagyok...

De nagyon imádom és nem szeretném elüldözni, mert jó vele aludni, olyan cuki, ahogy dorombol. Csak érdekelne, miért csinálja és a többi cicus is ilyen-e.

2012. jan. 4. 12:15
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nőstény, és ő télen-nyáron mindig a lábunknál alszik, még ha álmunkban véletlen megrúgjuk, vagy valami, akkor sem tágít. :)De napközben is ahol vagyok ott van ő is, mindig rajtam lóg, egyértelműen szereti a közelségemet, szerintem csak ez az ok.
2012. jan. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Aranyos lehet :)

Engem is szokott követni.

2012. jan. 4. 16:32
 6/13 anonim ***** válasza:
23%
Mert meleg vagy, és a tested melege kell neki. A macskák energiavámpírok.
2012. jan. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
:D
2012. jan. 5. 08:02
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicusom is folyton föl akar jönni hozzám az ágyba, pedig közvetlen mellettem van a helyecskéje. Szerintem szeretetből csinálja, mert a meleg radiátorról szokott lejönni. Az érdekesség az, hogy amikor megyek aludni, akkor még ő is a helyére megy, de aztán az éjszaka kellős közepén átvándorol hozzám. Ilyenkor megprópálom visszarakni, de a cicusom teljesen elengedi magát, szinte "kifolyik" a kezemből :-)Reggel meg dagasztással ébreszt.... Nem lehet rá haragudni, olyan édes :-)És este addig nem alszik, míg én nem megyek be, úgyhogy együtt megyünk aludni :-))))
2012. jan. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Velem rendesen ''kiabál'', ha nem megyek időben aludni :)
2012. jan. 5. 11:27
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem is hívni szokott nyávogással(nem olyan vészesen hangosan),aztán ha nem megyek, akkor az ágyamon ülve (még véletlenül sem a saját helyén), vagy az ajtó elött vár :-)Nagyon cuki!Ja és nőstény cica,tehát a lányok is igen bújósak és tényleg rafinált.Ha megtiltok neki valamit, akkor csak azért is csinálja, pl. a wc-jéből lábacskájával kiszedi az almos kristályokat és nézegeti, ha rászólok, hogy nem szabad annál jobban csinálja, ha meg odamegyek hozzá akkor meg kurjongva,örömmámorban úszva elrohan és fogócskázik, odajön megérinti a lábamat és elrohan, utána nekem kell megérinteni és elfutni :-) Tisztára olyan mint egy gyerek, aki követeli, hogy foglalkozzanak vele.Nagyon-nagyon szeretem, és haragudni rá????, egyszerűen nem tudok!:-) A cicusod milyen fajtájú?
2012. jan. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!