Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lakásban tartott macska hova...

Lakásban tartott macska hova végzi a dolgát (kis-nagy)? Nem terjeng a szag a lakásban?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Macska alom! Minden boltba lehet kapni :) Szagtalanít és viszonylag higiénikusabb mint a homok.
2012. jan. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
CSakis macskaalom jöhet szóba szerintem, a homok iszonyatosan büdös lesz, nem tartja a szagot. A Rossmannos Winston alom a legjobb, és árban is OK. Összecsomósodik az a rész, amit vizelet ért, így nem kell mindíg teljes almot cserélni.
2012. jan. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És a kakival mi lesz? Ott csücsül az alom tetején, amíg haza nem ér valaki délután? Addig ott bűzölög, vagy nincs erős szaga?
2012. jan. 5. 12:15
 4/11 anonim ***** válasza:
Pontosan! van egy speckó lapát és ki szeded a ,,kakát pisit!! és olcsó gazdaságos.Én is így csinálom. Bármelyik állat eledel boltba meg vehető.
2012. jan. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Minden cica elkaparja kivétel nélkűl nem bűzlik a tetején!!!!!
2012. jan. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nálunk szilikonos alom van, itt a teljes almot kell cserélni, de elég csak havonta. Havonta meg úgyis ki kell cserélni az egészet, mert ennyi időnként illik kifertőtleníteni a tálcát.

Naszóval a szilikonos alom azt csinálja, hogy a vizeletet magába szívja, valahogy úgy, mint egy betét vagy tampon. Ha már használt az alom, akkor néha át kell keverni, mert a cica mindig ugyanazt a részét használja, ilyenkor oda kell húzni a tiszta részt. Ez onnan látszik, hogy a tiszta rész opálos, a használt viszont már nem.

A kaki egyrészt nem díszeleg a tetején, mert a cica elkaparja, másrészt az alom pillanatok alatt kiszívja belőle a nedvességet, így szaga sincs. Nálunk a vécé mellett van az alom, ha megyünk be és látjuk, hogy használta a cica, akkor kiszedjük a kakit, lehúzzuk a vécén, az almot pedig összekeverjük és a tetejét elsimítjuk, így ugyanis szembetűnő, ha újra használja.

2012. jan. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy az utolsó írja.
2012. jan. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
az ürüléket a legtöbb macska elássa. Bár nekem volt egy thai-om, na ő keleti herceg volt, mert mikor végzett, kijött a WC-ből, ahol az almostálca volt és ránk ordított. Tudtuk, mehetünk lapátolni :))Viszont, ha nem voltunk épp otthon, akkor azért eltemette. Most két cicám van, az egyik mindig bemegy a másik után és még alaposabban elássa, amit a másik termelt.
2012. jan. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát az én macskám nem mindig temeti el, sokszor csak imitálja... Kijön a wc-jéből és kívülről kaparja, ezzel a dolog el is van intézve... Így azért megesik hogy kicsit büdi lesz ha nem tudom azonnal kikapni. De hát ez együtt jár a macskatartással. Gyakori szellőztetés és illatosító sokat segít a problémán.:)
2012. jan. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem naponta kellett az egész almot cserélni,mert nem volt hajlandó belemenni a cicám egyébként. Csak teljesen tisztába kakilt. Ott ült az alom mellett és addig nyávogott,amig ki nem cseréltem:)
2012. jan. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!