Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, van egy hazimacska...

Pistike12 kérdése:

Mit tegyek, van egy hazimacskam es nem tudom leszoktatni hogy ne menjen fel az asztalra?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha felmegy, spricceld le vízipisztollyal és tedd le a földre.


De egyet tudnod kell: a macska nem olyan, mint egy kutya. A macska nem úgy fogja fel, hogy "nem mehetek az asztalra", hanem úgy, hogy "nem mehetek az asztalra, ha a gazdi is itt van".


Magyarán, ha te éppen nem vagy otthon, a macska ugyanúgy fel fog menni, mint eddig. Ez van. Pakolj el minden ehetőt és törhetőt onnan és kész.

2012. jan. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza az előző hozzá szólónak ! tapasztaltam már :D
2012. jan. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem már nem nagyon tudod leszoktatni róla,még kölyök korában kellet volna.
2012. jan. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igazatok van, koszonom:)
2012. jan. 7. 13:56
 5/7 niki100 válasza:
Ásd el jó mélyre a föld alá!!!!!!!!!!!!!
2012. jan. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
elásni az állat kínzás téged kéne el ásni
2012. jan. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 thatos válasza:
Macskával "macskául" kell beszélni:ha rajta kapod legközelebb, fújj a képébe és köpd le, emeld fel a tarkójánál fogva, rázd meg finoman és óvatosan csapd a földhöz! Az én macsákomnál a 2. kezelés hatott!
2012. jan. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!